PASP OIKONOMIKOY
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)

Πήγαινε κάτω 
+9
Antre
Μορφή
pasparis21
Candy
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Nikos_7
parpetra
Carissa
Net_Commander
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pasparis21
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
pasparis21


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 39
Περιοχή : Suncity
Επάγγελμα : foititis (elpizw oxi aiwnios)
Registration date : 16/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 20:12

Μια χαρά είναι η έκδοση 2 του Firefox. Να δεις που δε θα πεθυμήσεις καθόλου τον IE
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greeksubs.com
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 20:20

Από θέμα προστασίας είναι σίγουρα καλύτερος γιατί τώρα πια δε μου πετάει διαφημιστικές βλακείες κ τέτοια αλλά από θέμα ευχρηστίας είχα συνηθίσει explorer!Δηλαδή δε μπορώ να ξαναβάλω τώρα πια τον παλιό;Έκανα και την πρόταση του ΝΕΤ και δε πέτυχε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 20:30

Τότε όχι, δεν μπορείς να κάνεις κάτι... πάντως ο Internet Explorer προσωπικά πιστεύω ότι έιναι ο χειρότερος φυλλομετρητής που υπάρχει. Καλύτεροι είναι ο Mozilla και ο Opera (και τους 2 μπορείς να τους βρεις στο cd ένθετο για κινητοποιήσεις)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 20:34

Θα το κοιτάξω ΝΕΤ,έχω ακούσει και για τον Opera.Aν δε βρω μια λύση με χάνετε!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 38
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 23 2007, 02:05

Candy ο μονος φυλλομετρητης ειναι ο Mozilla, βαλτον κ δουλεψε τον 2-3 μερεσ κ θα δεις ποσο θα σε βολεψει! Καταρχη αν εισαι σε πεντε sites δεν ανοιγεις 5 παραθυρα αφου μπορεις να ανοιγεις καρτελες. Ετσι στο ιδιο παραθυρο τα βλεπεις ολα κ δε γεμιζει η μπαρα απο κατω. Ετσι ειναι κ ο IE7 αλλα καλυτερα mozilla να μαθαινεις, βελτιωνεται κ αναβαθμιζεται πιο γρηγορα!
Κ μια συμβουλη, πρωτα θα ρωτας κ μετα θα κανεις! Ακομα κ τον 7 επρεπε να τον κατεβασεις απο το site της microsoft, κ οχι απο dc γιατι ειναι σιγουρα πιο ασφαλες.
Οσο για τον 7 μπορεις πολυ ευκολα να τον αφαιρεσεις ,αλλα με κινδυνο να χασεις ο,τι προστεθηκε στο PC τις τελευταιες μερες.
Πας: εναρξη, ολα τα προγραμματα, βοηθηματα, εργαλεια συστηματος, επαναφορα συστηματος. (εχω αγγλικα windows κ ισως να τα λεει λιγο διαφορετικα, αυτα που σουγραψα, δε θυμαμαι πως ειναι στα ελληνικα. το τελευταιο πχ ειναι system restore sta accessories. )
Αυτη η διαδικασια θα σου επαναφερει το PC σε μια προηγουμενη κατασταση, πχ προχτες ή πριν 5 μερες, θα σου πει σε ποια μερα θα γυρισει, κ θα χασεις οτι εχεις κανει μεχρι τοτε (μαλλον) καθως κ ρυθμισεις σε ο,τι εχεις κανει. Οποτε γραψε ενα cdaki με αυτα που θες για ασφαλεια. Επισης υπαρχουν κ αλλοι τροποι αλλα πιο μπακαλικοι κ ισως να δημιουργησουν αλλο προβλημα. Αλλα μη το επιχειρησεις γιατι αν γινει κατι δε θα μπορεις να το σωσεις...Εκτος αν ξανακανεις restore...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 23 2007, 16:07

Καλά Νίκο είσαι θεός!!!!!!!!Δεν έχω λόγια να σ'ευχαριστήσω,με έσωσες!!Έκανα αυτό που μου είπες,την επαναφορά συστήματος και ξαναγύρισε στην αρχική του μορφή!
Επιτέλους μπορώ να σερφάρω κανονικά όπως πριν....Μεγάλε δάσκαλε απο εδώ και πέρα θα σε συμβουλεύομαι πάντα όταν θα θέλω να κάνω κάτι! Laughing Yes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 38
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 23 2007, 18:13

Νασαι καλα! κ να θυμασαι, πριν κανεις οτιδηποτε να ρωτας αρκετους. Κ βαλε τον mozilla, οταν τον μαθεις θα μας ευχαριστεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
Rambo
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Rambo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 39
Περιοχή : Ζούγκλα του Βιετνάμ
Επάγγελμα : Υδραυλικός
Registration date : 01/02/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 24 2007, 23:22

Ρε σεις, όταν ανοίγω το forum μου βγαίνει ένα μήνυμα που λέει ότι η εφαρμογή internet explorer πρέπει να κλείσει, συγνώμη για την αναστάτωση. Κάνω στην άκρη το παράθυρο με το μήνυμα και το forum λειτουργεί κανονικά. Όταν ανοίγω κάποιο άλλο site δεν βγαίνει αυτό το παράθυρο. Υπάρχει τρόπος να μην βγαίνει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 24 2007, 23:40

Μήπως είναι ένα μικρό παράθυρο; Μήπως είναι αναδυόμενο παράθυρο που σε ενημερώνει ότι έχεις νέο pm ; Αν ναι , πρέπει να ναι προσωρινό το πρόβλημα (είτε του server είτε τις σύνδεσής σου)...

Αν αύριο συνεχίζει, ενημέρωσε... παρεμπιπτόντως τσέκαρε τα private messages σου να δούμε αν τελικά ότι το αναδυόμενο παράθυρο ενημέρωσης για νέο pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Rambo
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Rambo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 39
Περιοχή : Ζούγκλα του Βιετνάμ
Επάγγελμα : Υδραυλικός
Registration date : 01/02/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Απρ 29 2007, 14:19

Συνεχίζει και μου βγαίνει αυτό το παράθυρο. Όχι ότι με ενοχλεί, το κάνω απλά πέρα και κάνω post κανονικά κτλ, αλλά μου εμφανίζεται μόνο όταν ανοίγω το site της ΠΑΣΠ. Το παράθυρο ρωτάει και αν θέλω να κάνω αναφορά στη microsoft για υτό το πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Απρ 29 2007, 15:06

Βασικά κάποιο πρόβλημα έχει ο explorer σου... internet explorer χρησιμοποιείς; Θα σου πρότεινα να δεις αν βγάζει σφάλμα και με άλλο browser όπως το mozilla.

Αν δεν τον έχεις , κατέβασέ τον από http://www.mozilla.com/products/download.html?product=firefox-2.0.0.3&os=win&lang=el
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Rambo
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Rambo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 39
Περιοχή : Ζούγκλα του Βιετνάμ
Επάγγελμα : Υδραυλικός
Registration date : 01/02/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 25 2007, 22:58

Όλα καλά με το παράθυρο. Σταμάτησε να βγαίνει από τοτε που έβαλα mozilla και έχω βρει την ησυχία μου. Να με προσθέσετε στη λίστα των ευχαριστημένων πελατών σας κύριε Net...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rambo
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Rambo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 39
Περιοχή : Ζούγκλα του Βιετνάμ
Επάγγελμα : Υδραυλικός
Registration date : 01/02/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 27 2007, 23:42

Ρε σεις, τώρα δεν με κάνει log out. Τι παίζει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImmortalFrank
Φοιτηταράς
Φοιτηταράς
ImmortalFrank


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ηλικία : 36
Περιοχή : ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ!!!
Επάγγελμα : !!Laptop seller!!
Registration date : 12/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 28 2007, 11:01

Rambo έγραψε:
Ρε σεις, τώρα δεν με κάνει log out. Τι παίζει?

Log out γιατί να κάνεις? Εγώ με τον mozzila έχω αποθηκεύσει τον κωδικό μου και κάθε φορά που μπαίνω στη σελίδα κάνει log in αυτόματα
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gamershell.com/
Rambo
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Rambo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 39
Περιοχή : Ζούγκλα του Βιετνάμ
Επάγγελμα : Υδραυλικός
Registration date : 01/02/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουλ 08 2007, 23:36

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!
Αναφέρομαι σε ένα ιστορικό παιχνίδι , το οποίο με έχει σημαδέψει, το Championship Manager 3 (2001-02). Δεν μου παίζει!!
Στον παλιό μου υπολογιστή που είχα windows XP μου έπαιζε κανονικά. Τώρα στον καινούριο πάλι με Windows XP μόλις πάω να το ανοίξω, λέει ότι η εφαρμογή αντιμετωπίζει πρόβλημα και πρέπει να κλείσει, συγνώμη για την αναστάτωση.
Τι να κάνω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elias
Φοιτηταράς
Φοιτηταράς
elias


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ηλικία : 35
Περιοχή : ΣΕΠΟΛΙΑ - ΛΑΡΙΣΑ
Επάγγελμα : ΔΟΥΛΕΥΩ (ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΥΡΙΩΣ)
Registration date : 13/01/2007

Character sheet
Test: 30

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 09 2007, 01:13

ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟ CRACK.ΑΛΛΙΩΣ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΕ ΤΟ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ael.gr
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 09 2007, 09:53

Καλά και εσύ Rambo του 2001-2002 θες να παίξεις ; Έχουν βγει πιο πρόσφατα, με πολύ καλύτερη εξομοίωση συνθηκών (πολύ καλύτερα όλα και με περισσότερες δυνατότητες) και φυσικά με πιο πρόσφατα στατιστικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rambo
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Rambo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 39
Περιοχή : Ζούγκλα του Βιετνάμ
Επάγγελμα : Υδραυλικός
Registration date : 01/02/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 09 2007, 14:33

Το ξέρω ρε συ, έχω πάρει όλα τα championship και τα football manager που έχουν βγει μέχρι τώρα. Με τα manager έχω καει... Αλλά αυτό το συγκεκριμμένο, το 01-02, είναι ιστορία, είμαι συναισθηματικά δεμένος.
Το έκανα επανεγκατάσταση και ξανά το crack, αλλά πάλι τα ίδια. Όποιος μου βρει λύση, έχει την αιώνια ευγνωμοσύνη μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 09 2007, 14:38

Καταρχήν και από άλλα που μου χεις πει ο υπολογιστής σου έχει φάει φρίκι (θέλει format) . Μήπως θα έτρεχε αν το έτρεχες σε combatibility mode : Windows 2000 ; Πάτα δεξί κλικ στο αρχείο που τρέχει το παιχνίδι (δηλαδή αυτό που τρέχει και η συντόμευση... αν δεν ξέρεις που είναι δες που λέει ότι βρίσκετε η συντόμευση) πχ cm01-02.exe , πας στη καρτέλα combatibility και επιλέγεις να τρέχει σε windows 2000

Δεν νομίζω να τρέξει γιατί πιστεύω ότι μάλλον φταίει το pc σου , αλλά για δοκίμασε μια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImmortalFrank
Φοιτηταράς
Φοιτηταράς
ImmortalFrank


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ηλικία : 36
Περιοχή : ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ!!!
Επάγγελμα : !!Laptop seller!!
Registration date : 12/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 09 2007, 20:00

Βασικά είναι πολύ χλωμό να παίξει. Την εποχή εκείνη δεν υπήρχαν pci-e κάρτες γραφικών, ούτε multicore επεξεργαστές. Εγκατέστησε από την αρχή το παιχνίδι, ψάξε εδώ http://www.gamecopyworld.com/
για update και καινούριο crack και προσπάθησε να το τρέξεις.
Αν και πάλι δεν γίνει τίποτα, 2 επιλογές έχεις:
1) Ξέθαψε κανένα παλιό υπολογιστή και λιώσε με την άνεσή σου
2) Συνδέσου συναισθηματικά με κάποιο άλλο παιχνίδι

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gamershell.com/
Rambo
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Rambo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 39
Περιοχή : Ζούγκλα του Βιετνάμ
Επάγγελμα : Υδραυλικός
Registration date : 01/02/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 03 2008, 17:40

Λοιπόν ερώτηση:
Μου λέει το εξής: There is not enough available system memory to create this game. Please free up some more and try again.
Τι να κάνω? Πως απελευθερώνουμε system memory?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pasparis21
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
pasparis21


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 39
Περιοχή : Suncity
Επάγγελμα : foititis (elpizw oxi aiwnios)
Registration date : 16/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 03 2008, 18:25

1) http://community.sigames.com/eve/forums/a/tpc/f/39919517/m/6842087271
2) Ah, i've fixed mine now.
Here's now:

1) Right click on the CM icon
2) The click on 'properties'
3) Click on the 'compatability' tab
4) Then tick the box which says 'Run this program in compatability mode for'
5) Then select Windows 98/ME.

Worked for me

Hope it does for you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greeksubs.com
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 37
Περιοχή : ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
Επάγγελμα : COWBOY
Registration date : 11/01/2007

Character sheet
Test: 30

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 25 2008, 19:13

ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ANTIVIROUS?ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΠΟ LIMEWIRE ΚΤΛ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΙΟΥΣ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pasparis21
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
pasparis21


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 39
Περιοχή : Suncity
Επάγγελμα : foititis (elpizw oxi aiwnios)
Registration date : 16/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 29 2008, 01:07

Γενικά απαραιτήτως antivirus.
Κατά προτίμηση nod32.
Μικρό κι ελαφρύ και φυσικά αποτελεσματικότατο.
Βέβαια το καλύτερο είναι να το βάλεις σε υπολογιστή μετά από φορμάτ.
Όσο για το limewire, αν ακτεβάζεις σωστά δεν έχεις πρόβλημα.
Δλδ στα κριτήρια βάζεις να σου βγάλει μόνο ήχους, αποφεύγεις αρχεία wma και Mp3 με μέγεθος μικρότερο του 1ΜΒ.
Αν κάνεις τα παραπάνω δεν θα έχεις πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greeksubs.com
elias
Φοιτηταράς
Φοιτηταράς
elias


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ηλικία : 35
Περιοχή : ΣΕΠΟΛΙΑ - ΛΑΡΙΣΑ
Επάγγελμα : ΔΟΥΛΕΥΩ (ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΥΡΙΩΣ)
Registration date : 13/01/2007

Character sheet
Test: 30

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 30 2008, 02:28

Εγω θα σου προτεινα επισης και το καινουργιο το Panda.Μπορει να ειναι λιγο ποιο βαρυ αλλα ειναι αποτελεσματικοτατο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ael.gr
 
Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PASP OIKONOMIKOY :: ΑΠΟΡΙΕΣ :: Help / Τεχνική υποστήριξη-
Μετάβαση σε: