PASP OIKONOMIKOY
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Πήγαινε κάτω 
+12
Aaron
Angelos
Nikos_7
Carissa
pasparis21
parpetra
anarchy
Veteran
Pasparis
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μορφή
Candy
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aaron
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Aaron


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 37
Περιοχή : S.F.
Επάγγελμα : καθαριστής πισίνας και διακοσμιτής φωταγωγών
Registration date : 13/12/2006

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 09 2007, 23:47

H σχολή άνοιξε και η εξεταστική συνεχίζεται κανονικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImmortalFrank
Φοιτηταράς
Φοιτηταράς
ImmortalFrank


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ηλικία : 36
Περιοχή : ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ!!!
Επάγγελμα : !!Laptop seller!!
Registration date : 12/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 10 2007, 00:23

Aaron έγραψε:
H σχολή άνοιξε και η εξεταστική συνεχίζεται κανονικά

Το κανονικά μια κουβέντα είναι!
Έχει διακοπεί καμιά 20αριά φορές και έχουν αναβληθεί περί τα 300 μαθήματα Laughing
Για να δούμε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gamershell.com/
Aaron
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Aaron


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 37
Περιοχή : S.F.
Επάγγελμα : καθαριστής πισίνας και διακοσμιτής φωταγωγών
Registration date : 13/12/2006

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 10 2007, 00:32

Aυτό ξαναπές το...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
ΔΗΜΗΤΡΗΣ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ηλικία : 41
Περιοχή : NIKAIA
Registration date : 12/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 10 2007, 00:41

Immortalfrank έγραψε:
Aaron έγραψε:
H σχολή άνοιξε και η εξεταστική συνεχίζεται κανονικά

Το κανονικά μια κουβέντα είναι!
Έχει διακοπεί καμιά 20αριά φορές και έχουν αναβληθεί περί τα 300 μαθήματα Laughing
Για να δούμε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ionikos-fc.gr/
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 10 2007, 12:32

Candy έγραψε:
Δηλαδή αύριο θα διεξαχθεί κανονικά νέα μαζική γενική συνέλευση για να παρθεί απόφαση;Ακόμα δεν έχει μπει ανακοίνωση στη κεντρική σελίδα!Αμάν πια αυτός ο υπεύθυνος...στον κόσμο του!!! Sleep

CANDY, OI AΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ, ΜΗΝ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ. ΤΟ SITE ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ, ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΔΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΝΕ ΣΠΤ ΤΟΥΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΡΓΑ. cherry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
Marios
Τουρίστας



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Περιοχή : Ηράκλειο-Κρήτης
Επάγγελμα : Θα δείξει...
Registration date : 11/02/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 11 2007, 14:14

Η σειρά των ομιλητών βγαίνει μετά από κλήρωση που γίνετε λίγα λεπτά πριν ξεκινήσει η συνέλευση. Πέραν τούτου ήθελα να σταθώ στο γεγονός ότι με χαρά βλέπω ένα γεμάτο αμφιθέατρο στη συνέλευση αλλά με λυπεί το γεγονός ότι οι περισσότεροι που έρχονται δεν έρχονται να ακούσουν να κρίνουν και να ψηφίσουν, έρχονται δημιουργούν μία χάβρα μιλώντας με συμφοιτητές τους (δυσκολεύουν και τους λίγους που θέλουν να ακούσουν μερικά πραγματάκια) δεν ακούν κανένα ομιλητή και απλά σηκώνουν το χεράκι τους την ώρα της ψηφοφορίας. Έτσι έχουν καταλάβει τη συνέλευση κάποιοι? Ένα μικρό πανηγυράκι? Εκεί την έχουν καταντήσει... Δεν χρειάζεται να κατονομάσω όλοι καταλαβαίνουμε ποιοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 11 2007, 17:36

Κατά τη γνώμη μου η πρόταση της ΠΑΣΠ ήταν η καλύτερη και προσπαθώ να το εξηγήσω σε όλους αλλά οι περισσότεροι έχουν φορέσει παρωπίδες,έχουν κλείσει και τ'αυτιά τους και δεν λένε να καταλάβουν.Με εξοργίζει το γεγονός που όλοι λένε και καλά πώς λέμε τα ίδια με τη ΔΑΠ ή πως δεν έχουμε κατασταλάξει σε μία άποψη για το άρθρο16 και για όσα συμβαίνουν,"Είμαστε μία παράταξη χωρίς ταυτότητα!".Έλεος δηλαδή!
Κανένας δεν κάθεται να αναρωτήθει γιατί τα κάνουμε όλα αυτά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 39
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 11 2007, 17:39

Πες τα Carissa!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 14 2007, 01:00

parpetra έγραψε:
Candy έγραψε:
Δηλαδή αύριο θα διεξαχθεί κανονικά νέα μαζική γενική συνέλευση για να παρθεί απόφαση;Ακόμα δεν έχει μπει ανακοίνωση στη κεντρική σελίδα!Αμάν πια αυτός ο υπεύθυνος...στον κόσμο του!!! Sleep

ANNA, OI AΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ, ΜΗΝ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ. ΤΟ SITE ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ, ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΔΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΝΕ ΣΠΤ ΤΟΥΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΡΓΑ. cherry


Επειδή νιώθω άσχημα με το θέμα που δημιουργήθηκε θέλω να διευκρινήσω τα εξής:
Πρώτον,σκοπός μου δεν ήταν σε καμία περίπτωση να κατακρίνω και να σπιλώσω τη δουλειά του υπεύθυνου,τον οποίο καν δε γνωρίζω,αλλά μόνο να τον αφυπνήσω να εργάζεται πιο ενεργά για το site.Δε λέω ότι δεν προσφέρει απλά πιστεύω ότι κάποιες φορές αργοπορεί στις ανακοινώσεις ίσως λόγω και των αυξημένων υποχρεώσεων του και στη σχολή.Παραδέχομαι ότι ήμουν λίγο απότομη και σκληρή στη διατύπωση μου, αλλά δεν το έκανα από υστεροβουλία αλλά από ενδιαφέρον για την αναβάθμιση του site και την όσο το δυνατόν καλύτερη προσφορά του στο φοιτητή.Αν ένιωσε προσβεβλημένος με τις δηλώσεις μου,ζητώ δημόσια συγνώμη από τον ίδιο!
Δεύτερον,θέλω να ξέρετε ότι όσες φορές λέω κάτι "άσχημο" για την Πασπ,το κάνω πάντα καλοπροαίτερα θέλοντας να βάλω και εγώ ένα ληθαράκι στην πρόοδό της.Μη με λιθοβολείται,έχω μάθει να διακρίνω τα κακώς κέιμενα και να τα καυτηριάζω.Δεν έκρυψα από την αρχή την εκτίμησή μου και την προτίμησή μου προς εσάς,αλλά δε μπορώ να σας γλύφω όλη την ώρα και να κλείνω τα μάτια σε ότι στραβό βλέπω.
Συγχωρέστε αλλά δε μπορώ να λειτουργώ έτσι.Έχω άποψη και κρίση και θέλω να τη λέω ελεύθερα χωρίς φόβο και πάθος.
Αν τώρα οι απόψεις μου φαντάζουν προκλητικές προς εσάς και δε λαμβάνουν καμίας αποδοχής,τότε πείτε το μου να αποχωρήσω και να σας αφήσω να κάνετε τη δουλειά σας όπως εσείς νομίζετε...
Μη σας γίνομαι και εμπόδιο!....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 14 2007, 01:12

Candy έγραψε:
Επειδή νιώθω άσχημα με το θέμα που δημιουργήθηκε

Candy δεν δημιουργήθηκε κάποιο θέμα. Επειδή την ξερώ καλά την parpetra, σου γνωστοποιώ ότι δεν μιλά νιώθοντας προσβεβλημένη για τον υπεύθυνο, απλά σου εξηγεί τον λόγο.

Που χάθηκες εσύ; Σε φάγαν τα μαθήματα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 14 2007, 01:21

Antre έγραψε:
Candy έγραψε:
Επειδή νιώθω άσχημα με το θέμα που δημιουργήθηκε

Candy δεν δημιουργήθηκε κάποιο θέμα. Επειδή την ξερώ καλά την parpetra, σου γνωστοποιώ ότι δεν μιλά νιώθοντας προσβεβλημένη για τον υπεύθυνο, απλά σου εξηγεί τον λόγο.

Που χάθηκες εσύ; Σε φάγαν τα μαθήματα;

Όχι δε χάθηκα για τα μαθήματα αλλά γι΄αυτόν ακριβώς το λόγο που σου ανέφερα.Δεν έμπαινα στο forum επειδή ένιωσα παρείσακτη που ενοχλεί με τις δηλώσεις της και ακόμα νιώθω αν δε μου απαντήσει κάποιος σε αυτό το θέμα.Είναι κακό κάποιος να εκφράσει μια αρνητική γνώμη σε κάτι που παρατηρεί;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 14 2007, 01:53

Δε χρειάζεται να "τρελαίνεσαι" candygirl!Razz
Κανένας δε σε θεωρεί παρείσακτη,ίσα-ίσα το αντίθετο,τη γνώμη σου είπες η οποία δε μου φάνηκε κακοπροαίρετη.
Πιστεύω πως όλοι αυτό πρέπει να κάνουμε για να κάνουμε όλο και καλύτερο το forum!
Αντέ και μας έλειψες!Χάθηκε η ψυχή της παρέας!lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 14 2007, 15:29

NET επειδή το π***με το τοπικ τελείως και φταίω εγώ εν μέρει αν θες μετέφερε τα λεγόμενα μου από το πρώτο μου ποστ που απάντησα στην parpetra και όλα τα υπόλοιπα στη συνέχεια στο "χάθηκε φοιτητής στο στόμα των μαθημάτων" για να συνεχιστεί εκεί η συζήτηση που κολλάει καλύτερα μιας και εδώ ξεφεύγουμε...
Σόρυ που τα είπα εδώ αλλά εδώ είχε τεθεί το ζήτημα και έκανα παράθεση... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 14 2007, 18:19

CANDY, ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΛΥΦΕΙΣ? ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΝΟΝΤΑΙ. ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΡΓΕΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ SITE, ΔΕΝ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΚΑ, ΟΥΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΟΥ "ΕΠΙΤΕΘΗΚΑ". ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΠΛΑ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ (ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ - ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ) ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΠΑΣΠ ΠΡΟΣ ΑΥΤΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΕΤΡΕΧΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΔΑΠ Α.Ε... ΟΠΟΤΕ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ, ΑΝ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΛΩΝ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 14 2007, 18:40

Καλώς parpetra,προφανώς παρεξήγησα το σκοπό της παρέμβασής σου.Είμαι καχύποπτη,τώρα μου βγήκε..2 χρόνια με του Δαπίτες δεν ήμουν η χαζή! Laughing
Τεσπα,όλα καλά συνεχίσω ενεργά και δυναμικά αλλά δεν κλείνω το στόμα μου...Όταν κάτι με ενοχλεί θα το λέω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 16 2007, 23:19

NET διέγραψε αν θες τα άσχετα του τόπικ posts που αναφέρονται στην παρεξήγηση μου με το Μάριο.Τον γνώρισα από κοντά και αποκαταστάθηκαν οι σχέσεις μας,το θέμα θεωρείται λήξαν πλέον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 17 2007, 13:12

ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΑΣ???? ΚΑΛΟ?!!!!!
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
ΓΙΩΡΓΟΣ
Ψαράκι
Ψαράκι
ΓΙΩΡΓΟΣ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 24/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 24 2007, 23:25

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 15:ΟΟ ΣΤΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ 10 ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ.Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΚΡΙΝΕΤΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΝΟΜΟΥ-ΠΛΑΙΣΙΟΥ.Ο ΝΕΟΣ ΝΟΜΟΣ-ΠΛΑΙΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΑΝΤΙΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΩΘΕΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΗΣ Ν.Δ.ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΛΙΣΤΑ(ΒΛΕΠΕ ΔΑΠ-ΝΔΦΚ) ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΚΑΤΑΠΑΤΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ.Η ΠΑΣΠ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΟΝΤΑΣ ΠΙΣΤΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΚΑΙ ΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΘΕΩΡΗΘΕΙ ΤΟ ΑΡΘΡΟ 16 ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΝΟΜΟΣ-ΠΛΑΙΣΙΟ.ΟΛΟΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 15:00.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 25 2007, 16:23

Η ΠΑΣΠ τί θέση θα έχει αυτή τη φορά?
Τουλάχιστον μέχρι την Πέμπτη που τελειώνει η εξεταστική ας μείνει ανοιχτή η σχολή και μετά ας κάνουμε κατάληψη όσο καιρό θέλουμε.Αυτή,πιστεύω,είναι η καλύτερη λύση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 25 2007, 16:44

Σωστή Carissa και εγώ το ίδιο πρεσβεύω,να τελειώσουμε πρώτα κανονικά,για 2 μέρες δε χάθηκε ο κόσμος!Όχι άλλες αναβολές πια σε μαθήματα!Αηδία κατάντησε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 39
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 25 2007, 17:09

Αυτη θα ειναι η προταση μας!Τωρα θα πρεπει να το δεχτουν και οι ΠΚΣιτες-ΕΑΑΚιτες κτλ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 28 2007, 02:38

Καλά σήμερα προς το τέλος της ψηφοφορίας πήγε να παιχτεί ξύλο,δεν κατάλαβα βέβαια τον λόγο...scratch
Κατάλαβε μήπως κανένας???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
anarchy
Φοιτητής
Φοιτητής



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Επάγγελμα : φοιτητής ΤΟΕ
Registration date : 27/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 28 2007, 02:54

Ενα παιδί από την πασπ νομίζω ρώτησε έναν άλλο αν είναι από το τμήμα ή οχι και βρήκαν ευκαιρία τα φασιστάκια να κάνουν σκηνή μπας και σπάσουν τη γσ
.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://athens.indymedia.org
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 28 2007, 02:57

Απλά είδα έναν απότο Δίκτυο νομίζω που φώναζε κι είχε ξεφύγει λίγο κι άρχισε να σπρώχνει κάποια παιδιά που περίμεναν έξω από την πόρτα για να μάθουν τα αποτελέσματα.Μπορεί να είπαν τίποτα οι Δαπίτες και να τα πήρε,τί να πω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 28 2007, 02:59

Το topic με την αθλιότητα της ΔΑΠ πού πήγε?
Το διαγράψαμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
 
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PASP OIKONOMIKOY :: Ανακοινώσεις :: Ανακοινώσεις - Καταγγελίες-
Μετάβαση σε: