PASP OIKONOMIKOY
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;

Πήγαινε κάτω 
+2
parpetra
Net_Commander
6 απαντήσεις

Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;
Καταπληκτικό, άξιζε η αναμονή
Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Vote_lcap31%Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Vote_rcap
 31% [ 5 ]
Αρκετά καλό
Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Vote_lcap38%Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Vote_rcap
 38% [ 6 ]
Συμπαθητικό
Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Vote_lcap31%Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Vote_rcap
 31% [ 5 ]
Μια απο τα ίδια
Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Vote_lcap0%Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Απογοητευτικό
Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Vote_lcap0%Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 16
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;   Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; EmptyΤετ Φεβ 14 2007, 16:04

Πως σας φάνηκε το νέο τεύχος του Πασπατεύοντας; Ποιο άρθρο σας άρεσε περισσότερο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;   Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; EmptyΤετ Φεβ 14 2007, 18:22

ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΝΟΜΙΖΩ... ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΑΣΠΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΣΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ...
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΕ BILL KAI CANDY ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;   Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; EmptyΤετ Φεβ 14 2007, 22:49

Μόλις ολοκλήρωσα το νέο πασπατεύοντας και έριξα και μια εξονυχιστική ματιά και στα παλαιότερα τεύχη που βρήκα στο Cd-Rom και θέλω να παραθέσω τα σχόλια μου(καλοπροαίρετα πάντα):

>Πρώτον, διαβάζοντας το νέο τεύχος και συγκρίνοντας το με τα παλαιότερα διαπίστωσα αρκετή διαφορά ως προς τη συνοχή των θεμάτων.Λόγου χάρη,ενώ στα παλαιότερα υπήρχαν μόνιμες στήλες και η ροή κυλούσε πιο ομαλά,το τωρινό μοιάζει κάπως ασυνάρτητο με την έννοια ότι απουσιάζουν οι ξεχωριστές στήλες και η σειρά παρουσίασης των άρθρων δεν είναι κατά τη γνώμη μου η καλύτερη δυνατή(π.χ το "DSL" ως πρώτο άρθρο δεν κολλάει,θα έπρεπε να μπει το "άρθρο 16").
Επ'ευκαιρία αυτού θα πρότεινα να δημιουργηθούν μόνιμες στήλες και ενότητες ώστε η παρουσίαση να γίνετε πιο όμορφα,το περιοδικό να είναι πιο συγκροτημένο και να τραβάει περισσότερο τον αναγνώστη.Συγκεκριμένα,θα μπορούσε να ξεκινάει με τα τεκταινόμενα της σχολής μας,έπειτα να γίνετε παρουσίαση πολιτικού σκηνικού(με αφιερώματα σε μεγάλες πολιτικές μορφές όπως το εξαίρετο αφιέρωμα στον Α.Παπανδρέου),στη συνέχεια άρθρα κοινωνικού και οικονομικού περιεχομένου ή και φιλοσοφικού προβληματισμού και τέλος αθλητικές στήλες,ψυχαγωγία-διασκέδαση και ότι άλλες προτάσεις.Αυτό θα συνέβαλε πιστεύω στην ενεργότερη συμμετοχή όλων και περισσότερων ατόμων ανάλογα με το τι ταιριάζει στον καθένα.

>Δεύτερον,η εικονογράφιση είναι εξαίσια και με κέρδισε σε όλα τα τεύχη,απίστευτη δουλειά μπράβο!

>Τρίτον,από άποψη ποιότητας τα περισσότερα άρθρα είναι πλήρως εμπεριστατωμένα,σε ενημερώνουν σωστά,σε βάζουν να αναρωτηθείς και ενισχύουν την κριτική σου σκέψη.

>Τέταρτον και τελευταίο για σήμερα,οι συνεντεύξεις από άτομα της επικαιρότητας ήταν πολύ καλή ιδέα και προσέδιδαν κύρος στο περιοδικό αλλά σαφώς είναι δύσκολο να γίνετε πάντα.Αντί γι'αυτού θα πρότεινα να υπάρχει πάντα "το βήμα των φοιτητών" που είδα σε παλαιότερο τεύχος και μου άρεσε πολύ.Και σε αυτό το τεύχος θα μπορούσε να ζητηθεί η γνώμη 4-5 συμφοιτητών μας για τα επίμαχα θέματα που αποσχολούν όπως νέος νόμος-πλαίσιο και ίδρυση ιδιωτικών πανεπιστημίων,άρση ασύλου,καταλήψεις και στάση των παρατάξεων στις εξελίξεις,νέο κτήριο και συμβολή του στο πτυχίο μας,αναδιαμόρφωση προγράμματος σπουδών και άλλα που μου έρχονται στο μυαλό.
Μετά χαράς θα αναλάμβανα το ρόλο της ρεπόρτερ,θα με πάρετε;;;
Αυτό θέλω να γίνω το αποφάσισα... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;   Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; EmptyΠαρ Φεβ 16 2007, 15:29

Έχοντας διαβάσει σχεδόν όλα τα post του Bill , θα με ενδιέφερε να διαβάσω άρθρο του.


Υ.Γ. Το άρθρο της DSL ήταν γραμμένο από έναν ταλαντούχο αρθρογράφο Shocked γι αυτό και μπήκε πρώτο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 37
Περιοχή : ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
Επάγγελμα : COWBOY
Registration date : 11/01/2007

Character sheet
Test: 30

Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;   Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; EmptyΠαρ Φεβ 16 2007, 23:15

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΟΜΩΣ...ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ ΠΟΥ ΑΝΑΦΑΙΡΕΣΤΕ ΣΤΗΝ 1Η ΣΕΛΙΔΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 37
Περιοχή : ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
Επάγγελμα : COWBOY
Registration date : 11/01/2007

Character sheet
Test: 30

Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;   Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; EmptyΠαρ Μαρ 02 2007, 20:06

ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;   Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; EmptyΔευ Μαρ 05 2007, 11:26

ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΜΟΝΟ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ... ΟΥΔΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
Aaron
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Aaron


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 36
Περιοχή : S.F.
Επάγγελμα : καθαριστής πισίνας και διακοσμιτής φωταγωγών
Registration date : 13/12/2006

Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;   Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; EmptyΤρι Μαρ 13 2007, 23:43

Παιδιά θα βγει άλλο πασπατεύοντας φέτος..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;   Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος; EmptyΚυρ Απρ 15 2007, 13:11

Ρε παιδιά έχει απομείνει κανένα τεύχος ; Δεν έχω το νέο περιοδικό :'-(:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πως σας φαίνεται το νέο τεύχος;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PASP OIKONOMIKOY :: Δημόσιες Συζητήσεις :: Σχόλια για το ΠΑΣΠΑΤΕΥΟΝΤΑΣ-
Μετάβαση σε: