PASP OIKONOMIKOY
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 03:17

Η ΠΑΣΠ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ υποστηρίζει την ελευθερία του λόγου αλλά όχι και τις απρεπείς δημοσιεύσεις... Προς ενημέρωση στους φιλόδοξους spammers, μόνο μέλη μπορούν να δημοσιεύσουν links

Επίσης το περιεχόμενο αυτής της δημοσίευσης απαγορεύεται αυστηρά από τον κανονισμό του forum.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 12:07

Εντάξει μωρέ ένα λαθάκι έκανε ο φίλος μας.Την επόμενη φορά θα'ναι πιο διακριτικός...
Σου συνιστώ να μην επιχειρήσεις να βάλεις ούτε photos γιατί πάλι δε θα τα καταφέρεις ως επισκέπτης.Μην κουράζεσαι άδικα!Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER EmptyΣαβ Φεβ 24 2007, 13:32

ΔΑΠΙΤΗΣ ΗΤΑΝΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΟΣ! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥΣ: ΚΑΙΝΕ ΚΑΙ ΣΚΙΖΟΥΝ ΑΦΙΣΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΘΡΑΣΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ, ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΛΑΣΠΟΛΟΓΙΕΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ! ΑΙΣΧΟΣ ΚΥΡΙΕ ΤΗΣ ΔΑΠ... ΒΡΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΣΠ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
BILL
Φοιτηταράς
Φοιτηταράς



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ηλικία : 106
Επάγγελμα : ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ
Registration date : 21/01/2007

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER EmptyΚυρ Φεβ 25 2007, 12:29

και τι καταλαβε που εκανε αυτο που εκανε ? απλά γελοιοποιειτε .........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER EmptyΤρι Φεβ 27 2007, 20:53

ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΔΑΠΙΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ: ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΜΠΟΣΟΙ ΣΤΟ ΚΑΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΣΤΟΝ 5ο ΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΑΠΙΤΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ "ΑΚΟΥΝ", ΟΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ ΜΕ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΤΗΣ ΠΑΣΠ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΙΖΕΙ ΑΦΙΣΕΣ. ΠΑΤΑΩ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΠΟΔΕΙΚΤΗΚΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΙΣΙΔΙ ΚΛΕΙΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΚΑΜΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ... ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΑΓΚΙΕΣ!!!!!!!
ΞΕΦΤΙΛΕΣ Ε ΞΕΦΤΙΛΕΣ...
ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ, ΑΣ ΣΚΙΣΕΙ ΤΙΣ ΑΦΙΣΕΣ ΜΑΣ, ΝΑ ΣΚΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΔΙΚΙΕΣ ΤΟΥ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΟΛΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΩΡΑ.
ΝΟΥΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
ΔΗΜΗΤΡΗΣ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ηλικία : 41
Περιοχή : NIKAIA
Registration date : 12/01/2007

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER EmptyΤρι Φεβ 27 2007, 21:06

Ήμουν και εγώ μάρτυρας της παραπάνω θρασύδειλης ενέργειας. Οι πράξεις των μελών της ΔΑΠ χαρακτηρίζουν το ήθος τους. Επιπλέον το όνομα του δεν είναι ανάγκη να δημοσιευθεί. Αρκετή αξία δώσαμε στον συνάδελφο, χωρίς να την αξίζει............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ionikos-fc.gr/
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER EmptyΤετ Φεβ 28 2007, 13:31

ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΩΝ ΔΑΠΙΤΩΝ ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ ΔΑΠΙΤΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΗ ΑΞΙΑ ΣΑΣ ΔΙΝΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ. ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΜΕ 2-3 ΑΠΟ ΕΣΑΣ. ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΑΘΩΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΚ ΤΩΝ ΥΠΟΓΕΙΩ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΔΑΠΙΤΕΣ.. ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΑΤΙΑ ΟΠΩΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ.

ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΔΑΠ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΠΑΝΖΟΥΡΛΙΣΜΟΣ ΤΩΡΑ, ΟΙ ΔΑΠΙΤΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΠΩΣ ΨΕΥΔΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΓΝΩΣΗ ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΑ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝ ΛΌΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΣΤΑΛΗ. ΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ (ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΤΟΝ oikonomikarios) ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΦΟΡΟΥΜ, ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ PM MAΣ. ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΜΕΣΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΑΓΑΠΗΤΕ KPK ΚΑΙ JTG, ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΠΑΣΠ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΝΤΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΙΛΗΒΔΩΝΟΝΤΑΣ ΔΑΠ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΣΤ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ (ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ) ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΔΑΠΙΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΜΑΣ... ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΝΑ ΚΑΤΑΚΕΡΑΥΝΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΔΕΙΚΝΥΟΥΜΕ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΑΙΤΙΟΙ ΤΩΝ ΦΘΟΡΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ.

CANDY, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΟΙ ΔΑΠΙΤΕΣ... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΣΑΜΕ.

ΤΕΛΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΕΙΛΩ ΑΥΤΟΛΕΞΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗ ΤΗΣ ΔΑΠ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΠΩΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ!!!!!

ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΔΑΠΙΤΗ ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΟ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΔΩΣΩ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ!!! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER EmptyΤετ Φεβ 28 2007, 13:52

ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:
Ήμουν και εγώ μάρτυρας της παραπάνω θρασύδειλης ενέργειας. Οι πράξεις των μελών της ΔΑΠ χαρακτηρίζουν το ήθος τους. Επιπλέον το όνομα του δεν είναι ανάγκη να δημοσιευθεί. Αρκετή αξία δώσαμε στον συνάδελφο, χωρίς να την αξίζει............

ΜΠΟΡΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΤ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΧΟΥΝΤΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΜΑΣ! ΕΛΕΟΣ... ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΤΟΝ ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΜΟ ΤΗΣ ΔΑΠ? ΘΕΛΩ ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΑΘΩΑ ΜΕ ΔΑΠΙΤΕΣ ΕΙΤΕ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΠΑΣΠ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ. ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΥΝΗ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΕΙΤΕ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
ΔΗΜΗΤΡΗΣ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ηλικία : 41
Περιοχή : NIKAIA
Registration date : 12/01/2007

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER EmptyΠεμ Μαρ 01 2007, 00:20

Μια παροιμία του σοφού λαού μας λέει ″κάλιο αργά παρά ποτέ″ και έχει απόλυτο δίκιο. Φέτος στη σχολή μας άργησαν να ξεκινήσουν τα παρατράγουδα. Όμως από την στιγμή που ξεκίνησαν δεν έχουν τελειωμό. Φυσικά αναφέρομαι στη ψυχαγωγία που μας προσφέρει η ΔΑΠ Οικονομικού χαρίζοντας μας απλόχερα στιγμές άφθονου γέλιου. Εχθές μάθαμε επιτελούς πόσο καλά κατέχουν την τέχνη της κατασκοπίας. Ξέρετε το γνωστό θέμα που δημιουργήθηκε με τα προσωπικά μηνύματα στο forum τους. Τα απόρρητα προσωπικά μηνύματα…….και το πιο αστείο είναι οι τρόπος που προσπάθησαν να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα. Περαιτέρω σχολιασμός είναι χάσιμο χρόνου. Και χρόνο αξίζει να αφιερώνεις μόνο σε άξιους αντιπάλους…..

Υ.Γ. Eγώ γράφω με το όνομα μου γιατί δεν έχω να κρύψω τίποτα. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις φίλτατε spammer………
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ionikos-fc.gr/
BILL
Φοιτηταράς
Φοιτηταράς



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ηλικία : 106
Επάγγελμα : ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ
Registration date : 21/01/2007

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER EmptyΠαρ Μαρ 02 2007, 00:32

παντως ντροπη τους που παρακολουθουν τα προσωπικα μυνηματα. οι αποψεις ολων πρεπει να γινοντε σεβαστες .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ SPAMMER
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PASP OIKONOMIKOY :: O ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΣΟΥ ΛΟΓΟΣ :: Εκφράσου ελεύθερα!!!-
Μετάβαση σε: