PASP OIKONOMIKOY
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Οι 3 μεγαλύτερες δολοφωνίες σε Pc

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Οι 3 μεγαλύτερες δολοφωνίες σε Pc Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οι 3 μεγαλύτερες δολοφωνίες σε Pc   Οι 3 μεγαλύτερες δολοφωνίες σε Pc EmptyΤετ Ιουν 27 2007, 10:13

Οι 3 μεγαλύτερες δολοφονικές ατάκες σε Pc

Οι δισκέτες που είχε πάρει από την εταιρεία ο συγκεκριμένος πελάτης ήταν ελαττωματικές. Ύστερα από αρκετά τηλεφωνήματα, ο τεχνικός του ζήτησε να του ταχυδρομήσει τα αντίγραφα των δισκετών για να τα ελέγξει. Και λίγες ημέρες αργότερα, έλαβε στο γραφείο του έναν φάκελο με... φωτοτυπίες των δισκετών.

Ο άνθρωπος που τηλεφώνησε στο τμήμα τεχνικής υποστήριξης μεγάλης εταιρείας πληροφορικής ακουγόταν πολύ μπερδεμένος. Ήταν και εκνευρισμένος γιατί προσπαθούσε επί ώρα να τυπώσει κάποια κείμενα και δεν τα κατάφερνε. "Βγαίνει πάντα το μήνυμα "couldn't find printer" ("δεν μπορεί να βρει τον εκτυπωτή"). Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τον "βλέπει"... Έχω δοκιμάσει τα πάντα. Γύρισα ακόμη και την οθόνη, έτσι ώστε να κοιτάει προς τον εκτυπωτή, αλλά και πάλι δεν τον βλέπει...".


Πελάτης: Γεια σας, είναι το τμήμα τεχνικής υποστήριξης;
Τεχνικός: Ναι, πώς μπορώ να σας φανώ χρήσιμος;
Πελάτης: Αυτή η θήκη για τον καφέ, στον υπολογιστή μου έχει χαλάσει. Και νομίζω ότι με καλύπτει ακόμη η εγγύηση. Πού μπορώ να απευθυνθώ για να τη φτιάξω;
Τεχνικός: Συγγνώμη... Η θήκη για τον καφέ, είπατε...
Πελάτης: Ναι, αυτή που βρίσκεται τοποθετημένη μπροστά στο κομπιούτερ...
Τεχνικός: Με συγχωρείτε, έχετε αγοράσει από εμάς ένα κομπιούτερ που έχει πάνω μία θήκη για καφέ; Από πού την πήρατε; Έχει κάποιο "σήμα", κάποια "μάρκα" επάνω;
Πελάτης: Είναι ενσωματωμένη στο κομπιούτερ. Και το μόνο που γράφει πάνω είναι ένα "8Χ"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Οι 3 μεγαλύτερες δολοφωνίες σε Pc
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PASP OIKONOMIKOY :: Γενικού περιεχομένου :: Τα ξεκάρφωτα...-
Μετάβαση σε: