PASP OIKONOMIKOY
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)

Πήγαινε κάτω 
+9
Antre
Μορφή
pasparis21
Candy
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Nikos_7
parpetra
Carissa
Net_Commander
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΤετ Ιαν 10 2007, 10:15

Εδώ μπορείτε εκφράσετε τις απορίες σας για προβλήματα που αντιμετωπίζετε σχετικά με τον υπολογιστή και το internet
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΣαβ Ιαν 13 2007, 19:57

XAIRETAI!EXW MIA APORIA.OTAN SYNDEOMAI STO SITE DEN MPORW NA MPW STO CHATBOX KI ENW KANW REFRESH PALI TIPOTA.MIA FORA KATAFERA NA MPW KI APO TOTE TIPOTA!TI NA KANW?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΣαβ Ιαν 13 2007, 20:00

pata sindesi sto chatbox deksia panw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβληματα με σύνδεση στο Chatbox   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΣαβ Ιαν 13 2007, 20:05

Πάτα F5 ώστε να κάνει ανανέωση η σελίδα και σιγουρέψου ότι έχεις πατήσει σύνδεση πάνω δεξιά του παραθύρου του Chatbox... Αν και πάλι αντιμετωπίζεις πρόβλημα ίσως φταίει το firewall. Βοήθησε μας να σε βοηθήσουμε.. τι λειτουργικό έχεις (windows), φυλλομετρητή (explorer), πρόγραμμα προστασίας - firewall ;

Υ.Γ. Υπάρχει ενότητα που είναι καθαρά για τις απορίες για αυτό το διαδικτιακό τόπο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΚυρ Ιαν 14 2007, 17:59

loipon ekana ola osa eipate alla tpt den ginetai
exw ta windows xp,fyllometrhth explorer ki apo programma prostasias McAfee kai antivirus NOD32
den katalavainw ti ginetai.mia fora mono katafera na mpw sto chatbox.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: CHATBOX   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΚυρ Ιαν 14 2007, 18:16

Για μια τελευταία φορά δοκίμασε αφου πατήσεις σύνδεση να κάνεις ανανέωση (πλήκτρο F5) και μετά ξανά σύνδεση (εννοώ στο Chatbox) και δώσε του ένα λεπτό. Αν τίποτα , πάτα ξανά F5

Αν και πάλι τίποτα κλείσε το firewall να δεις αν σε βάζει.. αν σε βάζει τότε πρέπει να ρυθμίσεις το firewall έτσι ώστε να "εμπιστεύεται" τόσο τον explorer ως πρόγραμμα όσο και τη σελίδα αυτή... επειδή δεν έχω McAfee και δεν ξέρω πως είναι το περιβάλλον του, ψάχτο λίγο.

Αν κλέινοντας τη προστασία που έχεις και δεν σε βάζει, τότε φταίει ο φυλλομετρητής. Για δοκίμασε με κάποιον άλλο ή επανεγκατέστησέ τον. Εγώ πάντως θα σου πρότεινα να βάλεις το mozilla . Αν θες να το κατεβάσεις πάτα εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΚυρ Ιαν 14 2007, 21:16

το Mcafee τοχεις για internet security και το nod32 για antivirus?Αν ναι εγω θα σου προτεινα το 1ο να το βγαλεις τελειως, δεν εχει νοημα.. Επισης αν δουλευει σαν το νορτον που ειχα δοκιμασει τοτε ισως φταιει γιατι το νορτον τακλεινε ολα για ασφαλεια και δε μου δουλευε κανενα προγραμμα πουχε σχεση με ιντερνετ κατεβασματα κλπ. ή περιοριζε πολυ. κ μη ξεχνας καθε φορα που κανεις ανανεωση (refresh) τη σελιδα να ξαναπας συνδεση κ να περιμενεις λιγο αν ειναι αργη η συνδεση σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
ΔΗΜΗΤΡΗΣ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ηλικία : 41
Περιοχή : NIKAIA
Registration date : 12/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΚυρ Ιαν 21 2007, 22:52

vaso-paspara έγραψε:
XAIRETAI!EXW MIA APORIA.OTAN SYNDEOMAI STO SITE DEN MPORW NA MPW STO CHATBOX KI ENW KANW REFRESH PALI TIPOTA.MIA FORA KATAFERA NA MPW KI APO TOTE TIPOTA!TI NA KANW?

ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ionikos-fc.gr/
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΔευ Ιαν 22 2007, 14:18

Το Spyware Doctor που έχω είναι καλό πρόγραμμα για αντιμετώπιση προγραμμάτων spyware-adware ή έχετε κάτι καλύτερο να προτείνετε;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΔευ Ιαν 22 2007, 16:30

Candy μη τρελαινεσαι με πολλα προγραμματα. Η καλυτερη προστασια ειναι να προσεχεις που μπαινεις και τι βαζεις στον υπολογιστη. Επισης προγραμματα οπως kazaa & limewire ενεχουν αρκετους κινδυνους (αν κατεβαζεις απεφευγε τα..). Το spybot search and destroy ειναι καλο για αυτη τη χρηση και ενα πολυ καλο antivirus ειναι το kaspersky και το AVG. Αν τα θες πεσ μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
pasparis21
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
pasparis21


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 39
Περιοχή : Suncity
Επάγγελμα : foititis (elpizw oxi aiwnios)
Registration date : 16/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΔευ Ιαν 22 2007, 17:35

Απλά να πω για antivirus ότι αν δεν έχεις αρκετά δυνατό μηχάνημα το kaspersky θα σε καθυστερεί πάρα πολύ. Αν θες την γνώμη μου δοκίμασε το nod32. Πολύ ελαφρύ και κορυφή!!! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greeksubs.com
Μορφή
Φοιτητής
Φοιτητής
Μορφή


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Επάγγελμα : Μπεκρόγατα
Registration date : 14/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΔευ Ιαν 22 2007, 20:14

Candy κράτα το spyware doctor γιατί είναι το καλύτερο στο είδος του και απλά αναβάθμισέ το που και που.

Επειδή τυχαίνει να έχω δοκιμάσει όλα τα προγράμματα που προαναφέρθηκαν, μόνο με το Spyware έβρισκα ό,τι ιό είχα στον Η/Υ μου. Για να καταλάβεις, εκεί που το Spybot μου έβρισκε γύρω στα 20 μολυσμένα αρχεία, το Spyware Doctor μου έβρισκε καμιά 60!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=dPTUMyWnlOI
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΔευ Ιαν 22 2007, 20:16

Και που έμπαινες ρε λαμόγιο και είχες τόσα αρχεία ; lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΔευ Ιαν 22 2007, 20:20

Μπορει ο Μορφη να εχει δικιο, δεν επιμενω για το spybot αν κ καμια φορα αρχεια μη επικινδυνα τα θεωρουν spywares πολλα προγραμματα. Οσο για το kaspersky δεν ειναι κ τοσο βαρυ για να μη το βαλεις και επειδη ειχα ενα ψδ με κατι ιους μονο αυτο εβρισκε σχεδον τα παντα κ μετα το avg.. Για το nod ειμαι επιφυλακτικος, δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα κ οταν το δοκιμασα δε μαρεσε.Αν θες τελειως ελαφρυ κ νομιμο βαλε το AVG free, ειναι πολυ καλο.! Μακρυα απο Norton, Mcafee και Panda παντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΔευ Ιαν 22 2007, 20:23

Εγώ πάντως είμαι με Zone Alarm full έκδοση (firewall, antivirus, spyware...) και είμαι μια χαρά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΔευ Ιαν 22 2007, 21:50

Κοιτάχτε από antivirus έχω ένα που λέγεται avast,δεν είναι πολύ γνωστό αλλά εγώ καλό το βρίσκω,με ειδοποιεί κάποιες φορές όταν βρίσκει κάτι και για spyware εκτός από το doctor έχω και το spybot και παρ'όλα αυτά με τόσα προγράμματα προστασίας ο Η/Υ μου(πως τα κατάφερα!)έχει γεμίσει ιούς!!!!
Αργεί να φορτώσει,κολλάει,μου πετάει διάφορες μ***κιες συνεχώς όταν μπαίνω στο internet και γενικά μου σπάει τα νεύρα!!! Twisted Evil
Δεν κατεβάζω απο limewire,μόνο το DC++ χρησιμοποιώ.
Τι λέτε γλυτώνω το format ή είναι μονόδρομος;;;


Υ.Γ:Paspari21(imitation version Laughing )έχω ακούσει για το nod32 ότι είναι από τα καλύτερα antivirus αλλά πόσα να βάλω ακόμα;Το έχω παραφορτώσει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pasparis21
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
pasparis21


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 39
Περιοχή : Suncity
Επάγγελμα : foititis (elpizw oxi aiwnios)
Registration date : 16/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΔευ Ιαν 22 2007, 21:54

¨Οταν λέμε να βάλεις κάτι....εννοείται ότι αυτό προϋποθέτει να τον φορμάρουμε πρώτα (format) και μετά να περάσουμε απλά ένα καλό antivirus. Του βάζεις πάνω και το service pack 2 των Windows και είσαι καλυμμένη. Εγώ με αυτά στο μηχάνημά μου και όντας στο internet συνεχώς επί 1,5 χρόνο, δεν είχα κανένα πρόβλημα. Τώρα μην νομίζεις ότι δεν υπάρχουν κι άλλα καλά, απλά είναι ότι ο καθένας ότι τον έχει βγάλει ασπροπρόσωπο, αυτό θα σου προτείνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greeksubs.com
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΤρι Ιαν 23 2007, 00:12

Για μενα τραβα ενα format με καινουρια XP, που εχουν και SP2 αλλα κ updates των ΧΡ μεχρι και τον δεκεμβρη και βαλε μονο ενα antivirus και το doctor, και απλα να προσεχεις τι βαζεις στο μηχανημα, που σερφαρεις κλπ. Οσο για το avast δε θα στο προτεινα..Επιμενω στο Kasper γιατι τοχω ψαξει παρα παρα πολυ. Δεν υποτιμω τα αλλα που σου λενε τα παιδια αλλα επειδη ειχα βαρεθει να τα δοκιμαζω ολα εκατσα κ εψαξα πολυ κ το Kasper ειναι σχετικα ελαφρυ και πολυ ενημερωμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΤρι Ιαν 23 2007, 10:51

Candygirl έγραψε:
Υ.Γ:Paspari21(imitation version Laughing )έχω ακούσει για το nod32 ότι είναι από τα καλύτερα antivirus αλλά πόσα να βάλω ακόμα;Το έχω παραφορτώσει!

Όταν σου προτείνουν τα παιδιά κάποιο αντιϊκό πρόγραμμα, εννούνε να χρησιμοποιείς αυτό... όχι να έχεις και το παλιό σου πρόγραμμα και αυτό που σου προτείνουν... αν το κάνεις αυτό εκτός από το ότι θια σέρνετε θα χεις και προβλήματα.

Για παράδειγμα αν έχεις 2 firewall ενώ δεν θα σου προσφέρει μεγαλύτερη ασφάλεια , εκτός ότι θα το κάνεις πιο βαρύ θα έισαι και πιο αργή στο διαδίκτυο (θα "κατεβάζεις" με μικρότερη ταχύτητα) και ένα θα μπλοκάρει το αλλό Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 19:28

HELP!!!!!!!!!!
Είπα σήμερα να βάλω νέες version σε φυλλομετρητές και τα έκανα σκατά!!!!
Έβαλα τον mozilla 2,καλούστικος είναι και μετά είπα ν'αλλάξω και τον explorer,τι το΄θελα;;;Βρήκα από το dc++ τον 7 τον κατέβασα,τον εγκατέστησα και όλα ωραία(νόμιζα).Είναι απίστευτη μλκ η νέα έκδοση,δε με βολεύει καθόλου και άμα τον δει ο αδέρφος μου που μπαίνει με αυτόν θα με κράξει!
Πήγα μετά να ξαναβάλω τον 6,μάλλον αυτόν είχα πριν,αλλά μου λέει ότι δε γίνετε επειδή έχω νεότερη έκδοση εγκατεστημένη.Πάω να τη σβήσω από την προσθαφαίρεση προγραμμάτων και δεν υπάρχει!Τι να κάνω;;;
Πρέπει μέχρι το βράδυ να το έχω φτιάξει.Βοηθήστε με!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 19:39

Βασικά δεν έχω εγκαταστήσει ποτέ επόμενη έκδοση Internet Explorer καθότι προτιμώ τον Mozilla
Αν δεν σου εμφανίζει τον Internet Explorer 7 στην προσθαφαίρεση προγραμμάτων, δεν νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάτι

Πάντως δεν νομίζω να είναι κατώτερος από προήγουμενη έκδοση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 19:48

Τωρα που το σκέφτομαι ύπαρχει κάτι αλλά δεν στο συνιστώ (δεν το χω δοκιμάσει ποτέ). Πήγαινε στο add/ remove programs και εκει στην καρτέλα Add/ Remove windows components και άσε τικ μόνο το Internet Explorer και πάτα next.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Πεμ Φεβ 22 2007, 19:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 19:50

Για μένα είναι,θέλω να ξαναβάλω τον παλιό που με βόλευε πιο πολύ.Τι λες δεν υπάρχει τρόπος να το φτιάξω;;;Μήπως να κοιτάξω στην προσθαφαίρεση στοιχείων των Windows;Εκεί γράφει internet explorer χωρίς version βέβαια.Λες να είναι αυτό ή θα κάνω μεγαλύτερη βλακεία;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 19:56

Ακριβώς αυτό σου είπα πιο πάνω... κανονικά θα σε αφήσει χωρις internet eplorer οπότε και εγκαταστείς την παλιά... αλλά μπορεί να προκαλέσει αστάθεια στα windows..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)   Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή) EmptyΠεμ Φεβ 22 2007, 19:59

Ωχ τι μου λες τώρα...!Δεν το σιγουρεύεις με κανέναν που να το έχει κάνει επίσης και μου λες μετά;
Θα περιμένω..!

Υ.Γ:ποιά έκδοση mozilla έχεις;H 2 που έβαλα είναι καλή;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απορίες γενικού περιεχομένου (υπολογιστή)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PASP OIKONOMIKOY :: ΑΠΟΡΙΕΣ :: Help / Τεχνική υποστήριξη-
Μετάβαση σε: