PASP OIKONOMIKOY
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Εξαφάνισε τους άλλους !!!!!

Πήγαινε κάτω 
+5
Carissa
parpetra
Antre
Candy
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξαφάνισε τους άλλους !!!!!   Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 12 2007, 15:00

Λοιπόν. Τη πρώτη φορά που είχα ατυχή συνάντηση με γυναίκα οδηγό ήταν σε φανάρι. Ήμουν σταματημένος σε φανάρι, πρώτο αμάξι. Από πίσω μου ήταν ο συμπρωταγωνιστής του δράματος και πίσω του η εν λόγω κυρία. Ανάβει πράσινο... πατάω συμπλέκτη βάζω πρώτη... και μπαμ. Τι είχε γίνει; Η κοπελιά θέλησε να ξεκινήσει πριν από μας !!! Μάλιστα ήταν και γκαζιάρα. Αφού ο ανάμεσα μας , ο συμπρωταγωνιστής του δράματος έλεγε
Παράθεση :
Πάτησα και φρένο

Επίσης έχουν υπάρξει ουκ ολίγες φορές που έχω κάνει ελιγμούς αλά "Τίγρη και Δράκος" για να αποφύγω τα "ιπτάμενα στιλέτα"... τις γυναίκες οδηγούς!!!!

Χθες μια άλλη κυρία ερχόμενη από αριστερά, βαριόταν να ελέγξει καθώς πήγαινε και με ταχύτητα (σε στενό μιλάμε πάντα). Πήγαινε τόσο γρήγορα που όταν την χτύπησα... μετά συνέχισε και χτύπησε έναν παρκαρισμένο αμάξι (φανταστείτε την έκπληξη που θα χε το πρωί ο κάτοχός του). Και σαν να μην έφτανε αυτό, κάλεσε και τον άντρα της να μου πουλά μαγκιές. Το αποτέλεσμα ; 2500 Euro ζημιά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξαφάνισε τους άλλους !!!!!   Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 12 2007, 22:21

Ναι δεν διαφωνώ με όσα λες αλλά και με κάποιο άντρα οδηγό θα μπορούσε να συμβεί αυτό.Σου έτυχαν γυναίκες βλαμμένες!Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξαφάνισε τους άλλους !!!!!   Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 13 2007, 00:57

Καταρχήν δεν είμαι σεξιστής, δεν λέω ότι είναι ανίκανες αλλά είναι γεγονός.Το κάθε τι που κάνεις , αν δεν το γουστάρεις δεν μαθαίνεις. Σαφώς και κοπέλες που τους αρέσει η οδήγηση και τα αυτοκίνητα, όπως και οι άντρες, θα μάθουν. Όλοι οι άνθρωποι μαθαίνουν (κανένας δεν περπάτησε στα 2 αμέσως, πρώτα μπουσούλαγε)

Αν όμως δεν σου αρέσει κάτι, δεν πρόκειται να μάθεις. Στις περισσότερες γυναίκες δεν μπορούμε να πούμε ότι τρελαίνονται κιόλας. Για αυτό και οι περισσότερες δεν το κατέχουν. Κλασσική περίπτωση το παρκάρισμα... οι κοπέλες που δυσκολεύονται.. όσες φορές και αν προσπαθήσουν θα δυσκολεύονται πάντα (δεν μαθαίνουν από τα λάθη τους).

Φυσικά όμως carissa αν σου αρέσει το άθλημα, τότε θα μαθαίνεις από τα λάθη σου. Αλλά στις περισσότερες κοπέλες δεν τρελαίνονται κιόλας... δεν γνωρίζουν καλά καλά την ιπποδύναμη του αυτοκινήτου τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aaron
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Aaron


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 37
Περιοχή : S.F.
Επάγγελμα : καθαριστής πισίνας και διακοσμιτής φωταγωγών
Registration date : 13/12/2006

Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξαφάνισε τους άλλους !!!!!   Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 13 2007, 10:17

Πάλι ρε αντρέ σε τράκαρε γυναίκα?Εε ρε κάτι ζώα που οδηγούν
Η κυρία είχε στοπ η είχες προτεραιότητα?Πω ρε φίλε 2500 ευρώ ζημιά?
Πάει στο ξέσκισε το αμάξι...πούλησε το ρε αντρε δεν αξίζει να το φτιάξεις
Για πες αυτή τι είπε?Σου την είπε κιόλας?Ήρθε και ο άντρας της για τσαμπουκά?
Είσαι καλά?Πες το σκηνικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξαφάνισε τους άλλους !!!!!   Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 13 2007, 22:14

Αυτήν την απάντηση μπορώ να τη δεχτώ!
Μίλησες πολύ σωστά!Yes
Πάντως λυπάμαι για το αυτοκινητάκι σου...Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
Aaron
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Aaron


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 37
Περιοχή : S.F.
Επάγγελμα : καθαριστής πισίνας και διακοσμιτής φωταγωγών
Registration date : 13/12/2006

Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξαφάνισε τους άλλους !!!!!   Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 14 2007, 00:01

Παιδιά ένα έχω μονάχα να πω : Μακρυά από γυναίκες οδηγούς
και κυρίως μην μπαίνεται σε αυτοκίνητο που το οδηγεί γυναίκα,
έχω προσωπική εμπειρία.Αν μπείτε το μόνο που σας μένει είναι
να κάνετε το σταυρό σας....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξαφάνισε τους άλλους !!!!!   Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 19 2007, 14:07

Λοιπόν μέσα στην ίδια βδομάδα τράκαρε και ένα φιλαράκι μου από το tngo... από κοπέλα και αυτός

Πάει να σταματήσει λόγω stop (μάλιστα μπροστά του ήταν και άλλο σταματημένο) σε στενό.. και του το "σφήριξε". Τι λέτε να του είπε ; "Α σταματήσατε λόγω stop" Shocked cyclops bounce

Το αποτέλεσμα; Αμάξι μόλις 5 μηνών , Opel tigra το κάμπριο ζημιά 1400 ευρώ

Υ.Γ. Ξέχασα την απάντηση του παιδιού. "Συνήθως ναι, σταματάμε..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 37
Περιοχή : ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
Επάγγελμα : COWBOY
Registration date : 11/01/2007

Character sheet
Test: 30

Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξαφάνισε τους άλλους !!!!!   Εξαφάνισε τους άλλους !!!!! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 19 2007, 23:17

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΤΑΘΜΕΥΣΑ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΡΑΜΠΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ,ΜΕ ΤΑ ΑΛΑΡΜ ΑΝΑΜΕΝΑ,ΣΤΗΝ ΛΕΟΦΩΡΟ ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΗ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΑCCENT ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΗΛΩΘΗΚΕ.ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΝΤΡΑΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εξαφάνισε τους άλλους !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PASP OIKONOMIKOY :: Δημόσιες Συζητήσεις :: Το μακρύ μου και το κοντό μου.-
Μετάβαση σε: