PASP OIKONOMIKOY
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Πήγαινε κάτω 
+12
Aaron
Angelos
Nikos_7
Carissa
pasparis21
parpetra
anarchy
Veteran
Pasparis
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μορφή
Candy
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 01:58

Ήθελα να ρωτήσω πως καθορίζεται η σειρά των ομιλητών στις γενικές συνελεύσεις γιατί μου έκανε εντύπωση που ο εκπρόσωπος της ΠΑΣΠ μίλησε δεύτερος πριν και από ΓΕΝΟΒΑ,ΔΙΚΤΥΟ.Εσείς το επελέξατε αυτό ή έγινε τυχαία;
Πίστευα ότι η σειρά παέι βάσει της θέσης που πήρε η κάθε παράταξη στις φοιτητικές εκλογές και έτσι είναι το σωστό άλλωστε.
Έχω την άποψη ότι δε σας οφέλεισε που μιλήσατε στην αρχή όταν ακόμα επικρατεί ένας χαμός,όλοι μιλάνε μεταξύ τους και κανείς δεν προσέχει.Ακόμα και εγώ που ήθελα να ακούσω δεν τα κατάφερα πραγματικά με το κλίμα που επικρατούσε στην αρχή.Αν δεν είχα μιλήσει από πριν με στελεχός σας που μου ανέφερε τη θέση σας δε θα είχα καταλάβει ποια ήταν αυτή.Και πιστευώ ότι πολλοί έπαθαν το ίδιο.Η θέση σας ήταν ασυζητί η καλύτερη δεδομένου ότι όλοι συμφωνούν πιστεύω πως σε μέρες συλλαλητηρίων που στιγματίζονται από επεισόδια και ειδικά σε μια σχολή όπως η Νομική που έχει προϊστορία από επιθέσεις αναρχικών είναι απαράδεκτο να γίνονται εξετάσεις!Σημειωτέον το γεγονός ότι μπορεί κάποιοι συνάδελφοι να θέλουν να συμμετέχουν σε αυτά και είναι άδικο να τους το στερεί κάποιος.Οι Δαπίτες το αγνόησαν και είναι ντροπή τους!Εσείς το λάβατε υπόψη σας και είναι προς τιμήν σας αλλά πολλοί δεν το άκουσαν πιστέψτε με.
Στο ότι υπερίσχυσαν λοιπόν,θεωρώ ότι συνέβαλε το ότι μίλησαν τελευταίοι και κέρδισαν το ακρωατήριο που τότε είχε ηρεμήσει πλέον.Κανονικά στην αρχή πρέπει να μιλούν οι "μικρότερες" παρατάξεις που δεν λαμβάνουν ευρείας αποδοχής και οι "μεγαλύτερες" στο τέλος για να μπορεί να είναι εύκολα αντιληπτή η σύγκριση θέσεων(αν και πάντα θα υπάρχουν τα πρόβατα που ψηφίζουν ΔΑΠ με κλειστά μάτια).
Τελοσπάντων,αυτό ήθελα να επισημάνω,μπορεί σε κάποιους φανεί χαζό δε ξέρω αλλά εγώ θεωρώ τη σειρά ομιλιάς έναν βασικό παράγοντα για τη επιτυχία μιας παράταξης σε μια γενική συνέλευση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μορφή
Φοιτητής
Φοιτητής
Μορφή


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Επάγγελμα : Μπεκρόγατα
Registration date : 14/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 10:31

Candy έγραψε:
Έχω την άποψη ότι δε σας οφέλεισε που μιλήσατε στην αρχή όταν ακόμα επικρατεί ένας χαμός,όλοι μιλάνε μεταξύ τους και κανείς δεν προσέχει....
...Κανονικά στην αρχή πρέπει να μιλούν οι "μικρότερες" παρατάξεις που δεν λαμβάνουν ευρείας αποδοχής και οι "μεγαλύτερες" στο τέλος για να μπορεί να είναι εύκολα αντιληπτή η σύγκριση θέσεων

Εντάξει, τώρα σύμφωνα με τα λεγόμενά σου είναι σαν να λες ότι οι υπόλοιπες παρατάξεις ΠΚΣ,ΕΑΑΚ,Δίκτυο, κλπ) είναι για πέταμα και γι' αυτό πρέπει να μιλάνε στην αρχή που δε θα τους ακούει κανείς. Αυτό όμως δεν είναι και ό,τι πιο δημοκρατικό...ούτε λογική...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=dPTUMyWnlOI
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 10:53

Δεν το είπα τόσο υποτιμητικά Μορφή απλά μου έκανε εντύμπωση γιατί δε μιλήσατε πριν τη ΔΑΠ.Το δημοκρατικό έτσι είναι για μένα οι παρατάξεις να μιλούν βάσει του ποσοστού που κατέλαβαν στις φοιτητικές εκλογές.Εν τέλει, αν η σειρά καθορίζεται τυχαία οκ το δέχομαι αλλά αν η ΔΑΠ μιλά πάντα τελευταία για να κλέψει τις εντυπώσεις αφού έχει αφήσει όλους τους άλλους πριν από αυτήν να εκθέσουν τις απόψεις τους είναι στημένο.
Διευκρινίζω όταν δεν παρακολουθώ τις συνελεύσεις και δε ξέρω τι γίνεται κάθε φορά γι'αυτό ας μου απαντήσει κάποιος αν συμβαίνει πάντα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΩΡΓΟΣ
Ψαράκι
Ψαράκι
ΓΙΩΡΓΟΣ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 24/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 13:30

CANDY!!Η ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΟΜΙΛHΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤAΙ ΜΕ ΤΥΧΑΙΟ ΤΡΟΠΟ. ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΟΤΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! ΟΜΩΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΑ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΓΕ ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ!!! ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ Η ΔΑΠ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΣΥΧΙΑ! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΥΧΑΙΟ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???ΤΠΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ! ΟΛΑ ΑΠΟΣΚΟΠΟΥΝ ΚΑΠΟΥ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΠΑΣΠ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ......1-ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΟΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΡΙΣΤΕΙ ΠΑΝΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΙ ΜΑΖΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ 2-ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 3-ΚΛΙΜΑΚΩΣΗ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΩΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΗΨΗΣ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΥΤIΣΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΔΑΠ ΔΙΑΨΕΥΔΟΝΤΑΙ!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ Η ΠΙΟ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ, Η ΔΑΠ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 16 ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΛΑΙΣΙΟ ΕΝΩ Η ΠΑΣΠ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΑΝΤΙΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ!ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ! ΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΩΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΘΙΓΟΥΝ ΣΑΝ ΦΟΙΤΗΤΕΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 40
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 14:06

Τωρα ομως πως γινεται παντα να μιλαει τελευταια η ΔΑΠ ποτε δεν το καταλαβα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
Veteran
Τουρίστας



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 41
Περιοχή : Πειραιάς
Registration date : 30/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 14:09

Συνάδερφοι καλησπέρα κι από'μένα! Από αυτά που διάβασα από το φίλο Γιώργο σε προηγούμενο post, πράγματι η ΠΑΣΠ έχει σωστές θέσεις. Θεωρώ απαράδεκτο να γίνονται εξετάσεις τις μέρες που έχουν οριστεί πανεκπαιδευτικά συλλαλητήρια! Την στιγμή που υπάρχει τέτοια μαζικότητα στον αγώνα, το λιγότερο που θα έπρεπε να κάνουμε είναι να κρατήσουμε τη σχολή κλειστή τις μέρες εκείνες, ακόμα και για λόγους ασφαλείας. Μην ξεχνάμε ότι η σχολή μας βρίσκενται στο κέντρο της Αθήνας και ποιος μπορεί να αποκλείσει ότι δε θα γίνει στόχος ανεπιθύμητων ενεργειών...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 14:28

Σκόπιμα μιλάει τελευταία εγώ πιστεύω η ΔΑΠΑΡΑ για να βγαίνει ο εκπρόσωπος της Δαπ με το υπεροπτικό στυλάκι και το αλαζονικό χαμόγελο(λες και είναι ο πρωθυπουργός)αφού έχουν μιλήσει όλοι οι άλλοι και από κάτω τα στρουμφάκια να τον ακούν σαν θέο τους.
Και στο κάτω κάτω ο εν λόγω κύριος δεν έχει θέση στις γενικές συνελεύσεις από τη στιγμή που πήρε πτυχίο.Μπορεί να βοηθάει τα στρουμφάκια του αν θέλει με τρόπο που να μη φαίνεται αλλά όχι και να τους εκπροσωπεί στις συνελεύσεις!!!
Θα εμπιστευτώ εγώ κάποιον που δεν είναι πλέον ενεργός φοιτητής για να υπερασπίσει τα συμφέροντα μου;;;Τι όφελος έχει αυτός πέρα από το να κοιτάει την πάρτη του;;;
Ένας νοήμων άνθρωπος θα το καταλάβαινε αλλά βλέπετε όλοι είναι πρόβατα και ότι πει η ΔΑΠ μη χάσουνε...!
Ας ψάξουν να βρουν νέο αργηχό λοιπόν να μας τα λέει καλύτερα και αν δεν βρίσκουν ας μη μιλάνε και καθόλου...Δε θα μας λείψουν!


Τροποποιήθηκε από τον Net_Commander
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μορφή
Φοιτητής
Φοιτητής
Μορφή


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Επάγγελμα : Μπεκρόγατα
Registration date : 14/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 15:12

Εντάξει δεν μπορείς να πεις ότι στην τελευταία συνέλευση οι φοιτητές ήταν σούζα στη ΔΑΠ. Μόνο να άκουγες κάτι "καλοπροαίρετα συνθήματα" που φώναζαν ορισμένοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=dPTUMyWnlOI
anarchy
Φοιτητής
Φοιτητής



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Επάγγελμα : φοιτητής ΤΟΕ
Registration date : 27/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 15:22

Sorry κιόλας αλλά ποιός κάθεται σούζα στη δαπ πέρα από τα δαπιτάκια;; Μν λέμε και ότι θέλουμε.
Τώρα σχετικά με την πορεία και τις εξετάσεις την ίδια μέρα. Συμφωνώ ότι η σχολή θα πρέπει να είναι κλειστή αλλά μήπως είναι αντιφατικό με την άποψή σας ότι ο αγώνας πρέπει να κλιμακωθεί μετά την εξεταστική; Δηλαδή να γίνει συνέλευση όπου θα προταθεί κατάληψη μετά τις 22 Φεβρουαρίου (υποθέτω κάπου εκεί θα αρχίσει το β΄ εξάμηνο);
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://athens.indymedia.org
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 40
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 15:40

Ναι καπως ετσι!Τωρα οσον αφορα τη σουζα:Οταν μιλανε οι υπολοιποι ομιλητες επικρατει χαυρα Ιουδαιων...Και φταιμε ολοι σε αυτο αλλα κυριως οι ΔΑΠιτες!ενω οταν μιλαει ο ΔΑΠιτης δεν βγαζουν αχνα αυτοι,που οπως και να το κανουμε ειναι και περισσοτεροι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 18:58

ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:
2-ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 3-ΚΛΙΜΑΚΩΣΗ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΩΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΗΨΗΣ. !

ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ: ΠΟΥ ΑΠΟΣΚΟΠΕΙ Η ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΑΛΛΗΤΗΡΙΩΝ ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ (ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΕΤ-ΠΕΜ-ΠΑΡ) Η ΠΟΣΔΕΠ ΑΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΑΠΕΡΓΙΑ, ΚΙ ΕΤΣΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΛΑΛΛΗΤΗΡΙΑ. ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΑΠΕΡΓΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΑΛΗΨΗ (ΕΣΤΩ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ, ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΨΗΦΙΣΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΠΑΣΠ)? ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΒΟΛΙΚΗ ΘΕΣΗ?

ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ: Η ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΣΕΙ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΠΕΜ-ΠΑΡ, ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΑΠΕΡΓΗΣΟΥΝ? ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΔΑΠ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
ΓΙΩΡΓΟΣ
Ψαράκι
Ψαράκι
ΓΙΩΡΓΟΣ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 24/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Ιαν 30 2007, 23:48

parpetra Η ΣΧΟΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΤΑ 99% ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΔΕΝ ΑΠΕΡΓΟΥΝ!ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ Η ΣΧΟΛΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΠΕΡΓΙΕΣ!Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΑΣΠ ΗΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΗ.....ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΡΙΣΤΕΙ ΠΑΝΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΙ ΜΑΖΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΤΗΘΗΚΕ ΔΙΟΤΙ ΤΗΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΩΝ ΟΙ ΚΑΘΗΓΕΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΜΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΕΡΓΟΥΝ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarchy
Φοιτητής
Φοιτητής



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Επάγγελμα : φοιτητής ΤΟΕ
Registration date : 27/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤετ Ιαν 31 2007, 00:01

Καταρχάς τα συλαλλητήρια διοργανώνονται από τους φ.σ. όχι από τους καθηγηταράδες...
Επιπλέον οι καθηγητές δν απεργούν - απέχουν των καθηκόντων τους και χάνουν το κομμάτι του μισθού (επίδομα) που αντιστοιχεί στο διδακτικά τους καθήκοντα.
Παραείναι λαμόγια για να χάσουν όλο το μισθό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://athens.indymedia.org
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΠεμ Φεβ 01 2007, 14:01

ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:
parpetra ΔΙΟΤΙ ΤΗΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΩΝ ΟΙ ΚΑΘΗΓΕΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΜΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΕΡΓΟΥΝ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ!

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ:
ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΜΑΣ ΧΑΘΗΚΑΝ 2 ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΛΟΓΩ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΚΙ ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΛΗΨΕΩΝ... ΑΥΤΗ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΔΕΝ "ΠΡΟΛΑΒΑΝ" ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ, ΑΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ Ο ΚΑΘΕΙΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ. ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ: ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ, ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ (ΠΟΣΟ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΗΘΕΝ ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ) ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΚΙ ΟΛΑΣ ΟΤΑΝ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΝ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΕΡΓΙΑ.ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΜΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ (ΑΠ' ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ) ΘΕΤΙΚΗΣ ΣΤΑΣΗΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ, ΔΙΑΣΦΑΛΗΣΗ ΤΗΣ ΧΑΜΕΝΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΠεμ Φεβ 01 2007, 14:02

anarchy έγραψε:
Επιπλέον οι καθηγητές δν απεργούν - απέχουν των καθηκόντων τους και χάνουν το κομμάτι του μισθού (επίδομα) που αντιστοιχεί στο διδακτικά τους καθήκοντα.
Παραείναι λαμόγια για να χάσουν όλο το μισθό

ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΛΕΜΕ? ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΠΟΔΟΣΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΑΠΕΡΓΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΝ "ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ" ΚΑΙ "ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
pasparis21
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
pasparis21


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 39
Περιοχή : Suncity
Επάγγελμα : foititis (elpizw oxi aiwnios)
Registration date : 16/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Φεβ 06 2007, 18:11

Πήρε κανενός το αυτί για γενική συνέλευση σήμερα στις 7; Τουλάχιστον αυτό ισχυρίζονταν οι της ΠΚΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greeksubs.com
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤρι Φεβ 06 2007, 22:41

Ναι paspari21 και μένα πήρε τ'αυτί μου για γενική συνέλευση σήμερα στις 7 και επίσης πήρε το μάτι τον "αιώνιο" εκπρόσωπο της ΠΚΣ να κόβει βόλτες.Είπα και εγώ θα ήρθε να γράψει το παιδί να περάσει κανένα μάθημα,που να ξέρω ότι είχε άλλους σκοπούς!
Αλλά τι έγινε ούτε που ξέρω γιατί έφυγα μετά,ας μας πει κάποιος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pasparis21
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
pasparis21


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 39
Περιοχή : Suncity
Επάγγελμα : foititis (elpizw oxi aiwnios)
Registration date : 16/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤετ Φεβ 07 2007, 00:50

Λοιπόν, είδα ότι οι "συνάδελφοι-στρουμφάκια" στο σάιτ τους έχουν γράψει ότι έγινε σήμερα συνέλευση με 50 άτομα και ψήφισαν κατάληψη μέχρι την Παρασκευή. Συνεχίζουν βέβαια λέγοντας ότι αύριο θα γίνει κανονικά εξεταστική και ότι δεν μπορούν 20 άτομα να κλείνουν την σχόλη. Η όλη κατάσταση μου θυμίζει πολύ τα της τελευταίας φοράς. Σαν deja vu ένα πράμα. Μας βλέπω πάλι στις ειδήσεις!
Εγώ διαλέγω από τώρα να καλέσω το Mega, οπότε είτε άλλο κανάλι εσείς! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greeksubs.com
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤετ Φεβ 07 2007, 01:04

Κ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΑΣΠΑΡΗ21 Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΩ ΨΕΥΤΡΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΠΡΩΤΕΣ ΜΟΥΡΕΣ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ!
ΕΓΩ ΕΠΙΛΕΓΩ APLHA ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΤετ Φεβ 07 2007, 15:10

Ισχύει ότι το ξύλο στη σχολή μας την τελευταία φορά το έδειξαν και στην Γερμανία?Κάτι τέτοιο μου είχαν πει αλλά δεν ξέρω αν αληθεύει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
Veteran
Τουρίστας



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 41
Περιοχή : Πειραιάς
Registration date : 30/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΠεμ Φεβ 08 2007, 13:38

Δηλώνω εξ αρχής ότι είμαι κατά των αυθαίρετων συνελεύσεων, αλλά νομίζω ότι εδώ που έχουμε φτάσει, δεν πρέπει τώρα να κάνουμε πίσω. Η επόμενη βδομάδα κατά την προσωπική μου άποψη είναι κρίσιμη, καθώς η κυβέρνηση περιμένει μια εξασθένηση της μαζικότητας των κοινοτοποιήσεων, και ίσως κρίνει τις εξελίξεις, θετικές ή αρνητικές. Εγώ, αν και επί πτυχίω φοιτητής, θα χαρώ στη συνέλευση της Παρασκευής να υπάρχει μια συσπείρωση των παρατάξεων που εναντιώνονται στο άρθρο 16. Είτε θα συνεχίσουμε όλες οι σχολές μαζικά τον αγώνα για να διατηρήσουμε την αξία των πτυχίων μας είτε θα ακολουθήσουμε αναγκαστικά τα σχεδία τους. Μέση λύση δε φαίνεται να υπάρχει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΠεμ Φεβ 08 2007, 15:01

Δηλαδή αύριο θα διεξαχθεί κανονικά νέα μαζική γενική συνέλευση για να παρθεί απόφαση;Ακόμα δεν έχει μπει ανακοίνωση στη κεντρική σελίδα!Αμάν πια αυτός ο υπεύθυνος...στον κόσμο του!!! Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 40
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΠεμ Φεβ 08 2007, 15:31

Αυριο στις 14.00 στο αμφιθεατρο 10 του 5ου οροφου θα πραγματοποιηθει Γενικη Συνελευση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΠαρ Φεβ 09 2007, 17:37

Παιδια τι εγινε στη συνελευση??Εχουμε κανα νεο?? Ανοιγει η σχολη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
Angelos
Φοιτητής
Φοιτητής
Angelos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ηλικία : 35
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 10/01/2007

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ EmptyΠαρ Φεβ 09 2007, 18:08

ΝΑΙ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PASP OIKONOMIKOY :: Ανακοινώσεις :: Ανακοινώσεις - Καταγγελίες-
Μετάβαση σε: