PASP OIKONOMIKOY
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;

Πήγαινε κάτω 
+11
kuska
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ
nick
parpetra
Candy
Nikos_7
ImmortalFrank
Carissa
Aaron
Pasparis
Antre
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;
Καλλιτέχνης
Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Vote_rcap
 25% [ 6 ]
Εργάτης - Αγρότης.. (χειρωνακτική εργασία)
Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Vote_rcap
 13% [ 3 ]
Πολιτικός
Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Vote_rcap
 13% [ 3 ]
Κομπιναδόρος
Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Vote_rcap
 33% [ 8 ]
Κηφήνας!!!
Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Vote_rcap
 16% [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 24
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιαν 13 2007, 22:50

Ρε παιδιιά... τουαλέτα δεν έχετε σπίτι σας;;; Κατουρήστε και λίγο ρεεεεε !!! lol! geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aaron
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Aaron


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 37
Περιοχή : S.F.
Επάγγελμα : καθαριστής πισίνας και διακοσμιτής φωταγωγών
Registration date : 13/12/2006

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιαν 13 2007, 23:02

Ρε nick συνάδελφε και εσυ εδώ.που χαθηκες ρε?γιατι έφυγες απο την πιάτσα?Θυμάσαι τι δουλιές κάναμε στην παραλιακή?
παλιές καλές στιγμές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 14 2007, 13:37

Ρε παιδιά σοβαρά όμως.. έχετε σκεφτεί τι θα κάνατε αν δεν είσασταν εδώ φοιτητές;
Πόσοι θα θέλατε να κάνετε κάτι διαφορετικό;
Κάποιο όνειρο δεν είχατε όταν ήσασταν παιδιά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aaron
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Aaron


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 37
Περιοχή : S.F.
Επάγγελμα : καθαριστής πισίνας και διακοσμιτής φωταγωγών
Registration date : 13/12/2006

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 14 2007, 16:16

Το μεγάλο όνειρο της ζωής μου ήταν να γίνω ποδοσφαιριστής και να παίξω κάποια μέρα στον Ολυμπιακό!

Αλλά εξαιτίας των γονιών μου και κάποιων συγκυριών το όνειρο μου δεν έγινε ποτέ πραγματικότητα....Neutral Crying or Very sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 40
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 14 2007, 16:38

Thelei kai talento re sy...kai apo oti eida ap'to tournoua 5x5 ayto den sou ksexilizei kai ap'ta mpatzakia...Pantws egw apo mpala den kserw apolytws tipota kai to paradexomai...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
Aaron
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Aaron


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 37
Περιοχή : S.F.
Επάγγελμα : καθαριστής πισίνας και διακοσμιτής φωταγωγών
Registration date : 13/12/2006

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 14 2007, 16:49

Το ξέρω οτι δεν είμαι ο Castillo αλλά είχα να παίξω μπάλα δυόμησι χρόνια ρε
Και σου αναφέρω κάποιο παιδικό μου όνειρο το οποίο μετά το μίσησα για διάφορους λόγους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 40
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 14 2007, 16:53

Καλα και εγω ηθελα να γινω μπασκετμπολιστας,αλλα απ'το λυκειο και μετα τα παρατησα.Οχι παντως πως θα εκανα και τιποτα ιδιαιτερο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 14 2007, 17:15

Εγώ πάλι είχα 2 όνειρα, τελείως άσχετα μεταξύ τους...

Από τη μια ήθελα να γίνω σε κάτι πιο καλλιτεχνικό όπως ηθοποιός, χορευτής.. κτλ

Από την άλλη ήθελα να γίνω.. μην γελάσετε... hacker Shocked Όχι απλά προγραμματιστής, hacker... Laughing

Λες και ήταν επάγγελμα geek . Αλλά εντάξει, μικρό παιδί ήμουνα cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick
Φοιτητής
Φοιτητής



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ηλικία : 36
Περιοχή : Glyfada
Registration date : 11/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 15 2007, 00:58

Εγώ συνεχίζω να λέω πως θα γινόμουν ζιγκολό. Με έχει επηρεάσει μάλλον η ταινία με τον Richard Gere... Και γυναίκες και λεφτά. Τί άλλο θέλω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 15 2007, 01:08

Εγα παλι cracker για να βγαζω και κανα χρημα, αλλιως ο συνδυασμος που προσφερει το επαγγελμα ζιγκολο ειναι τελειος..
Βεβαια ωρες ωρες μου τη δινει η ολη αυτη κατασταση(ζωη στην Αθηνα με βρωμικο φαγητο, κακη ποιοτητα ατμοσφαιρας και γενικοτερων συνθηκων, αυτο το σπασιμο των νευρων κλπ κλπ) οποτε ισως να μου την εδινε για κανα βουνο με τις γιδουλες μου τις κοτουλες μου κλπ κλπ (παλι σε θηλυκα το γυρισα Laughing) αλλα παιδια θαμαρεσε η χαλαρη ζωη σε καμια επαρχια με πιο λιγα λεφτα κ ξεγνοιασια..Ισως οταν μεγαλωσουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 15 2007, 10:58

Όντως, λίγο πιο χαλαρή ζωή, χωρίς το άγχος της επιτυχίας, ούτε καν που το σκεφτόμαστε πλεόν... όλοι θέλουμε να γίνουμε όχι αυτό που εμείς θέλουμε αλλά αυτό που το σύστημα αποδέχετε Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 15 2007, 14:54

Συμφωνω μαζι σου Αντρεα, αλλα τις πιο πολλες φορες γινομαστε αυτο που οι γονεις ονειρευονται να γινουμε..και το συνειδητοποιουμε αργα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 37
Περιοχή : ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
Επάγγελμα : COWBOY
Registration date : 11/01/2007

Character sheet
Test: 30

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 15 2007, 21:23

ΕΓΩ ΓΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΚΟΨΑΝ ΣΤΑ ΨΥΧΟΤΕΧΝΙΚΑ!!(ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΡΤΙ!!).ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΜΩΣ,ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΖΩΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kuska
Τουρίστας



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Επάγγελμα : foititria
Registration date : 10/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 15 2007, 23:02

Geia se olous! Ego tha sumfwniso me ton Nickos_7, tis perissoteres fores ta paidia akolouthoun ton dromo pou epilegoun oi goneis tous k oxi oi idioi. Ego pandos mia zwi me oneirevomoun ws megalostelexo poluethnikis, na forao psilotakouna,kostoumi, gualia klp klp...kai na tous apoluw olous(xi xi ) tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carissa
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
Carissa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 36
Περιοχή : anw pathsia
Επάγγελμα : lalala
Registration date : 10/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 02:20

εγω θα ηθελα να γινω ζωγραφος,αλλα ηθελε πολυ ταλεντο το οποιο δεν ειχα αν και μου αρεσε να ζωγραφιζω(οχι σπιτακια και τετοια)...επισης θα μ αρεσε και μουσικος αλλα δεν ειχα την ευκαιρια να ασχοληθω και να μαθω εστω καποιο οργανο παρ ολο που λατρευω τη μουσικη...αχχχ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thespot.gr/
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 10:23

Εγω θα ηθελα να ημουν αθλητης, ή στιβο ή ποδηλασια ή windsurfing, αλλα ποτε μου δεν ηθελα να παρω αναβολικα και τα παρατησα ολα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 12:51

ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ? ΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ 2-3 ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΑΚΟΜΑ! ΚΑΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΗ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 13:54

Ρε συ, δεν εννοώ το αν είσαι ευχαριστημένος με αυτό που είσαι... αλλά αν τελικά κάνεις αυτό που ονειρευόσουνα μικρή... Εκτός, φυσικά αν ήθελες να γίνεις οικονομολόγος οπότε εντάξει.. μια χαρά σε βρίσκω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
......
Επισκέπτης




Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 15:15

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΑΒΟΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ!!!

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Churchadwp4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 20:37

ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ.
ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΠΙΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΟΕΤΗΣ - ΔΕΞΙΟΣ - ΦΕΡΕΦΩΝΟ ΚΑΠΟΙΟΥ Κ.Ο.Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
pasparis21
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
pasparis21


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 39
Περιοχή : Suncity
Επάγγελμα : foititis (elpizw oxi aiwnios)
Registration date : 16/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 23:26

Κι εγώ ανάμεσα σε 2 είμαι. Θα ήθελα να είμαι ή ο τύχερος του Τζόκερ που πήρε τα 5 μύρια, ή πρωθυπουργός!!!Παίζει να έβγαζα περισσότερα από τον τυχερό του Τζόκερ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Πάρτε και ένα αστείο powerpoint που πιστεύω θα σας κάνει να γελάσετε πολύ.

http://www.koproskilo.gr/ARXIGOS.pps

Κάντε δεξί κλικ και αποθήκευση ως γιατί παίζει να μη σας ανοίξει με απευθείας κλικ.

(Admin έβαλα live λινκ γιατί αλλιώς είχε πρόβλημα να ανοίξει το αρχείο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greeksubs.com
......
Επισκέπτης




Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 23:46

Παράθεση :
ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ.
ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΠΙΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΟΕΤΗΣ - ΔΕΞΙΟΣ - ΦΕΡΕΦΩΝΟ ΚΑΠΟΙΟΥ Κ.Ο.Κ

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΔΑΠΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ !!!!
afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 23:56

Εσεις που ειστε κ ιδεολογοι θαπρεπε να σεβεστε λιγο τον Ολυμπιακο και να μιλατε για μια αλλη ομαδα.. αυτη που θυμιζει καταστασεις παλιες..μια πρασινη..πως τη λενε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 17 2007, 00:06

Αστειευομαι αλλα πολλοι αντι-Ολυμπιακοι μαζευτικαν κ κανα γαβρο δε βλεπω και με τρομαζει η ιδεα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
......
Επισκέπτης




Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;   Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν; - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 17 2007, 00:24

ΚΑΙ ΓΩ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΦΙΛΕ!ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΟΠΑΔΙΚΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΟΠΑΔΟΙ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ..ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.. tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αν δεν ήσουν φοιτητής στο Οικονομικό, τι θα ήσουν;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PASP OIKONOMIKOY :: Δημόσιες Συζητήσεις :: Το μακρύ μου και το κοντό μου.-
Μετάβαση σε: