PASP OIKONOMIKOY
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)

Πήγαινε κάτω 
+9
Carissa
Angelos
Nikos_7
Antre
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ
Candy
Pasparis
parpetra
Net_Commander
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Net_Commander
Admin
Admin
Net_Commander


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 12/12/2006

Character sheet
Test: dokimi

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΠαρ Ιαν 12 2007, 19:39

Εδώ μπορείτε να ανταλλάξετε απόψεις περί μουσικής και να προτείνεται κάποιο τραγούδι που σας αρέσει αυτό το καιρό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pasp-oikonomikou.editboard.com
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΠαρ Ιαν 12 2007, 21:33

to ride a white horse alla twn "goldfrapp" oxi to allo, paliwse
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 40
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΠαρ Ιαν 12 2007, 21:45

Paidia akouste Automatic kai Towers of london!ta akouw ayta ta sygkrotimata twra teleytaia kai exw pathei plaka...sas ta systinw anepifylakta!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΠαρ Ιαν 12 2007, 21:46

aman me ta perierga sou...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 40
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΠαρ Ιαν 12 2007, 21:47

ase mas kai esy...mas exeis priksei me ti vandi!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΠαρ Ιαν 12 2007, 21:49

NAI RE TO DESPOINAKI MOU ARESEI YPARXEI PROBLIMA? KANTE KAMIA EKDHLWSH BANDH GMT SAS PIA. SAS TO LEW AMA KANEI H DAP THA PAW!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
parpetra
Τελειόφοιτος
Τελειόφοιτος
parpetra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 39
Περιοχή : peiraias!!!
Επάγγελμα : zwo-logos (me peira 5 xronwn sto idruma tis pasp oikonomikou)
Registration date : 11/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΠαρ Ιαν 12 2007, 21:49

MPES STO CHAT NA MILHSOUME APO EKEI...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ppol.gr/
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΠαρ Ιαν 12 2007, 23:10

Αχ parpetra διαφωνώ για την εκδήλωση στη Βανδή αν και είναι στα μουσικά μου ακούσματα.Πέρυσι που είχα πάει τουλάχιστον δε μ'άρεσε το πρόγραμμα,δεν έχει κέφι,μόνο show είναι! No
Εγώ αυτό το καιρό ακούω το Cd της Πέγκυ,έχει πολύ καλά τραγούδια...
Το "εγώ τα σπάω" και το"δε γουστάρω να σε βλέπω"φοβερά,ειδικά αν έχεις νεύρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 37
Περιοχή : ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
Επάγγελμα : COWBOY
Registration date : 11/01/2007

Character sheet
Test: 30

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΣαβ Ιαν 13 2007, 14:49

ΤΟ LITHIUM ΤΩΝ EVANESCENCE ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Muse - Newborn   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΣαβ Ιαν 13 2007, 16:36

Προτείνω το Newborn των Muse . Έχει απίστευτες εναλλαγές και πολύ δύναμη. Ακούστε το, αξίζει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 40
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΣαβ Ιαν 13 2007, 18:30

οntws einai poly kaloi oi muse...to apedeiksan ksana me to neo tous disko eksallou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΚυρ Ιαν 14 2007, 22:34

Παδια αυτο: dream_evil -> my_number_one , τοχετε ακουσει??
Δε ξερω ποσο καιρο κυκλοφορει κ ποσο γνωστο ειναι, αλλα εμενα η διασκευη αυτη μαρεσε πολυ! τα σπανε οι τυποι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΔευ Ιαν 15 2007, 10:55

Έτυχε και άκουγα ένα παλιό μου cd (αναπολώντας τα παλιά). Πρέπει οπωσδήποτε να ακούσετε την διασκευή του "stop killing time" από το Δάντη σε "Φωτιά" (ή "Δως μου φωτια", δεν θυμάμε καλά...).

Πάντως πως ήταν ο Δαντης και πως έγινε... παλιά κάτι έλεγε, είχε προσωπικότητα... τώρα... εμπορική πατατιά έγινε Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΔευ Ιαν 15 2007, 11:32

Οντως Αντρε, πολυ ωραιο κομματι κ συμφωνω και για το Δαντη , αλλα θυμισου και κατι αλλους εκεινης της εποχης πού βρισκονται σημερα! οι περισσοτεροι εχουν χαθει (Μπιγαλης, Δακης, Αλεξια, Γεωργιαδου κλπ κλπ) γιατι προφανως δε "καταντησαν" και αυτοι οπως ο Δαντης..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 37
Περιοχή : ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
Επάγγελμα : COWBOY
Registration date : 11/01/2007

Character sheet
Test: 30

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΔευ Ιαν 15 2007, 21:36

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΝΙΚΟ ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ ΤΩΡΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ ΟΝΟΜΑΤΑ?ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΜΕ ΝΤΑΛΑΡΑ,ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΑΝΑΛΛΙΩΤΟΥΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΔευ Ιαν 15 2007, 22:14

Συμφωνω μαζι σου ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ ,και εμενα αυτοι που ανεφερες μου αρεσουν πολυ. Το θεμα ειναι οτι οσο εισαι σε καποια κυκλωματα εισαι μια χαρα (βλεπε βανδη βισση κλπ),τοσα χρονια ειναι στην κορυφη (κορυφη παει με τα φραγκα κ τη δοξα ετσι?). γιατι δε τους κουναει κανεις? γιατι πρεπει να σου γραψει ο φοιβος τρεις λεξεις και να κανεις σουξε(για 3 μηνες βεβαια)? καταλαβες που το θετω?? γενικα πιστευω οτι αμα θες να εισαι αξιοπρεπης κ σωστος δυσκολα κανεις καριερα διαρκειας σαυτον τον χωρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 10:47

Ρε παιδιά, όλοι μπορούνε να βγάλουν εύκολο χρήμα... σιγά την ικανότητα που χρειάζεται για να γράψεις ένα τραγούδι του στυλ "Έχω πρόβλημα μεγάλο, δεν μου φτάνεις θέλω και άλλο" (μα καλά τι σκεφτότανε όταν το έγραφεWink .

Όλα έχουν να κάνου με τη προώθηση. Για παράδειγμα, μην μου πεις ότι ο Νταλάρας, που έιπε ο Λουκυ, έμεινε στην αφάνεια. Απλά, δυστυχώς, πρέπειο να έχεις κονέ για να προωθυθείς... αλλίως θα σε φάει το σκοτάδι της αφάνειας.

Υ.Γ. Νίκο, εδώ είναι η μαγκιά, να γίνεις διάσημος επειδή το αξίζεις και όχι επειδή είσαι στο κύκωλαμ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos_7
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
Nikos_7


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 39
Περιοχή : Πατησια city
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 12/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΤρι Ιαν 16 2007, 11:02

Ναι Αντρεα, δε διαφωνω, απλα εγω ανεφερα τι συμβαινει και δυστυχως οτι οι νεοι του χωρου προτιμουν τον ευκολο δρομο, παρα τον δυσκολο της αξιοπρεπειας, της δυνατης προσωπικοτητας και της εμπιστοσυνης στις δυναμεις τους! Θα μου πεις , μηπως εχουν φωνες για να μπορουν να διεκδικουν την καταξιωση δικαια?(υπαρχουν κ εξαιρεσεις βεβαια.._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apela.gr/
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ
Οικονομολόγος
Οικονομολόγος
ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 256
Ηλικία : 37
Περιοχή : ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
Επάγγελμα : COWBOY
Registration date : 11/01/2007

Character sheet
Test: 30

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΚυρ Ιαν 21 2007, 18:15

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΟΙ IRON MAIDEN ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΙΣ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ,ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Angelos
Φοιτητής
Φοιτητής
Angelos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ηλικία : 35
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΣαβ Ιαν 27 2007, 14:32

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ........??????

Θέλω τόσα πολλά να σου πω μα φοβάμαι Θεέ μου φοβάμαι
και οι λέξεις μου καιν το λαιμό κι όσα είχα να πω δεν θυμάμαι.
Θέλω τόσα πολλά να σου πω μα μπροστά σου όταν είμαι τα χάνω
να μπορούσα το θάρρος να βρω, να σου πω "σ'αγαπώ" κι ας πεθάνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candy
Πρύτανης
Πρύτανης
Candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 38
Περιοχή : Acharnes city
Επάγγελμα : αργόσχολη
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΣαβ Ιαν 27 2007, 14:48

ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ Ang!!!!!!!!!
Άσε έχω πάθει τρέλα και εγώ μ'αυτό το τραγούδι,τι στίχοι είναι αυτοί;
Είναι του φοβερού νέου ταλέντου Χρήστου Μενιδιάτη με την ωραία φωνή και την πολύ συμπαθής φυσιογνωμία!Λέγεται "Η καλύτερη φίλη".
Είναι και συνάδελφος μας,έχει τελειώσει και αυτός Οικονομικό Νομικής αλλά τον κέρδισε το τραγούδι λόγω και του πατέρα του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Angelos
Φοιτητής
Φοιτητής
Angelos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ηλικία : 35
Επάγγελμα : Φοιτητής
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΣαβ Ιαν 27 2007, 14:51

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ CANDY....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 40
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΣαβ Ιαν 27 2007, 16:25

Candy έγραψε:
ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ Ang!!!!!!!!!
Άσε έχω πάθει τρέλα και εγώ μ'αυτό το τραγούδι,τι στίχοι είναι αυτοί;
Είναι του φοβερού νέου ταλέντου Χρήστου Μενιδιάτη με την ωραία φωνή και την πολύ συμπαθής φυσιογνωμία!Λέγεται "Η καλύτερη φίλη".
Είναι και συνάδελφος μας,έχει τελειώσει και αυτός Οικονομικό Νομικής αλλά τον κέρδισε το τραγούδι λόγω και του πατέρα του...
Δυστυχως τον ειχε κερδισει και η ΔΑΠ μιας και ηταν στο ψηφοδελτιο της και ερχοταν μεχρι προσφατα και την ψηφιζε...Ευτυχως που δεν βαλαμε το μαγαζι που τραγουδαει φετος στην ψηφοφορια για ποια θελουμε να ειναι η επομενη εκδηλωση σε μπουζουκια της ΠΑΣΠ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
Antre
Πρύτανης
Πρύτανης
Antre


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 39
Περιοχή : Kalamaki
Επάγγελμα : Tempelis
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΣαβ Ιαν 27 2007, 16:27

Pasparis τελικά είσαι και πολύ καμένος... κααι τι μας νοιάζει η ιδεολογία του παιδιού... ;

Έσυ αν πας στο κέντρο του για τα τραγούδια του θα πας ή για τις απόψεις του ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pasparis
Πρύτανης
Πρύτανης
Pasparis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ηλικία : 40
Περιοχή : Αγία Παρασκευή
Επάγγελμα : απο δοκιμαστης στρωματων,τωρα κλητηρας σε τραπεζα...ανωμαλη προσγειωση στην πραγματικοτητα...
Registration date : 10/01/2007

Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)   Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...) EmptyΣαβ Ιαν 27 2007, 16:29

Ε οχι και να παω να διασκεδασω στο μαγαζι καποιου που ηταν στη ΔΑΠ-οικονομικου...Θα μου βγει το ουισκυ απο τη μυτη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.arisbc.gr
 
Μουσική (απόψεις, προτάσεις, συζητήσεις...)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PASP OIKONOMIKOY :: Ψυχαγωγία :: Διασκέδαση-
Μετάβαση σε: